Mistrz

Pewnego dnia w małym nadmorskim miasteczku pojawia się tajemniczy mężczyzna, Jones – dla jednych włóczęga, dla drugich wędrowiec. Taszczy wielką walizkę, czasem kogoś zagadnie. Wybiera smutnych, nieszczęśliwych i zdruzgotanych ludzi. Mówi: „Chodź tu bliżej, do światła”. Potem życie każdego z nich się zmienia. A po kilku dniach…

„Mistrz” to niezwykła opowieść, która odmieniła życie milionów ludzi na całym świecie. Została przetłumaczona na dwadzieścia języków i stała się międzynarodowym bestsellerem. Teraz Ty możesz poznać sekret Jonesa. Najlepsze dopiero przed Tobą!

Informacje dodatkowe o Mistrz:

Mistrz - opinie o książce

Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2016-01-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Przeczytane 2014-2020,
Tajemniczy staruszek Jones, o hipnotyzującym spojrzeniu błękitnych oczu ni stąd, ni zowąd pojawia się w życiu ludzi, którzy w danej chwili zmagają się z jakimś osobistym dramatem. Ofiarowując każdemu z nich rozmowę, pomaga spojrzeć na ich problem z innej perspektywy. Najważniejsze przecież, według Jonesa, to właśnie PERSPEKTYWA! Mówi każdemu z napotkanych ludzi o tym, że życie może być lepsze, a najlepsze co ma się nam w nim przydarzyć - dopóki żyjemy - jest wciąż przed nami. Każdy problem i kryzys, jaki nas spotyka jest dla nas jedynie umocnieniem i można go rozwiązać. Jego teorie nie są pustymi frazesami, gdyż właściwie każdą z nich popiera przykładami ludzi, którzy w dzisiejszych czasach coś znaczą, zapisali się w historii świata, a kiedyś byli ,,zwykłymi" ludźmi również przeżywającymi osobiste dramaty i porażki życiowe. Książka ta jest swego rodzaju poradnikiem z cyklu ,,jak być szczęśliwym". Na końcu tej publikacji znajdziemy nawet ,,Przewodnik czytelnika", który moim zdaniem pomaga rozpocząć pracę nad sobą. Według mnie jest to książka pełna prostych mądrości i prawd życiowych. Myślę, że każdy czytający tę pozycję utożsami się, choć w pewnym stopniu, z problemami bohaterów i wyniesie coś dla siebie. Ta książka pomoże też Tobie! Jeśli tylko hołdujesz starej życiowej zasadzie ,,Chcesz zmienić świat, zacznij od siebie" sięgnij po tę niepozorną książeczkę!
Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2018-02-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2018,
Avatar użytkownika - ksiazkowo_czyta
ksiazkowo_czyta
Przeczytane:2017-02-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 2017, Wyzwanie 2017, Mam, Wygrane :),
Avatar użytkownika - KKS
KKS