Mocniejsze Uderzenie

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-01-26
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-241-5704-4

Gorące finały historii miłosnych seksownych rockmanów z bestsellerów Za Sceną i Mocne Uderzenie Brian, Eric, Sed, Jace to faceci z „grzesznego” zespołu Sinners z powieści Za Sceną, Ostra Gra, Gorący Rytm, Mocne Uderzenie. Teraz dowiemy się, dokąd zaprowadziły ich wielka miłość i obłędny seks. W tym tomie śluby Briana i Erica. Gitarzysta Sinnersów, Brian Sinclair, zdobył wreszcie serce profesor Myrny Evans. Dziś biorą ślub. Lecz kiedy prowadzi się burzliwe życie rockmana, trzeba się spodziewać wszystkiego. Również tego, że coś może zniszczyć długo wyczekiwany dzień. I przerwać najbardziej namiętną noc poślubną… Perkusita Sinnersów, Eric Sticks, pod wpływem impulsu postanawia wreszcie się ożenić – z uroczą i rezolutną operatorką dźwięku, Rebeką Blake. Lecz czy naprawdę może dać miłości swojego życia ślub jej marzeń? I czy Rebeka da Ericowi tę jedną rzecz, której mu brakowało, choć nawet sobie tego nie uświadamiał? Powieści OLIVII CUNNING o Sinnersach to bestsellery „New York Timesa”. Czytelniczki Amazonu umieściły je wśród najlepszych książek erotycznych. Są sprzedawane są w setkach tysięcy egzemplarzy. W lutym historie Seda i Jace’a z Ostrej Gry i Gorącego Rytmu

Kup książkę Mocniejsze Uderzenie

Opinie o książce - Mocniejsze Uderzenie