Mój mąż potwór

Wyznania znanej aktorki o jej arabskim małżeństwie porównywane są z Tylko razem z córką Betty Mahmoody. Jak długo można być traktowaną jak zwierzę, katowaną i narażaną na śmierć, żeby uciec od ukochanego? Miała osiemnaście lat, kiedy w rodzinnym Quebecu poznała pełnego uroku i tajemniczej charyzmy arabskiego studenta. Wyjechała z nim w jego rodzinne strony do Afryki, na najwspanialszą wycieczkę życia. Potem był ślub. Nie zauważyła, kiedy zdobył nad nią władzę, która zmieniła jej życie w piekło. Jej ukochany okazał się potworem! Znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. A ona ciągle miała nadzieję... Zmusił ją do przerwania studiów, odciął od rodziny, przyjaciół i świata, bił i więził w piwnicy obskurnego domu. Uciekała, jednak jej prześladowca potrafił ją odnaleźć. W końcu mogła się już tylko modlić, by kolejny atak skończył się jej śmiercią… Ta historia zdarzyła się naprawdę i tylko cudem nie zakończyła tragedią.

Informacje dodatkowe o Mój mąż potwór:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-04-28
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-241-5702-0

Kup książkę Mój mąż potwór

Mój mąż potwór - opinie o książce

Niedzielne popołudnie i wieczór to nie jest najlepsza pora na czytanie książki o mężu potworze, na dodatek opartej na faktach autentycznych. Ale jak zaczęłam ją czytać to już nie mogłam przestać. Wielokrotnie słyszałam, że miłość jest ślepa, ale żeby była też tak ogłupiająca?
Ile może może znieść maltretowana kobieta. No wierzcie mi, że dużo albo jeszcze więcej. Tylko gdzie instynkt samozachowawczy?Autorka przeżyła piekło, niestety trochę na własne życzenie. Cieszę się jednakże, że ostatecznie udało jej się wyrwać z pod władzy i pięści tyrana. Tak trzymać

Bardzo poruszająca historia, która skłania nas do myślenia. Jak ktoś kto jest dla nas najważniejszy może zmienić nasze życie w koszmar. Jeszcze długo nie będę mogła otrząsnąć się po tym co tu przeczytałam.