Mój ojciec jest mordercą

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-02-27
Tytuł oryginału: Killman Creek

Mój ojciec to potwór. Gwałcił, torturował i zabijał dziewczyny niewiele starsze od nas.

Czy ten potwór tkwił w jego wnętrzu cały czas?

Drugi tom bestsellerowej ŻONY MORDERCY!

Za każdym razem kiedy Gina zamyka oczy, widzi go w swoich koszmarach. Teraz kiedy oczy ma szeroko otwarte, koszmar nie znika.

Gina Proctor wygrała bitwę ratując dzieci przed mężem, który okazał się seryjnym mordercą. Jednak wojna wciąż trwa. Zwłaszcza, że Melvin uciekł z więzienia i wysłał jej krótką wiadomość:

Teraz już nigdzie nie będziecie bezpieczni.

Schronienie w malowniczym Stillhouse Lake okazało się pułapką, dlatego Gina zostawia dzieci w domu opiekuńczego i dobrze uzbrojonego sąsiada. Wraz z Samem Cadem, bratem jednej z ofiar Melvina, wyruszają na polowanie.

Pomiędzy nimi zaczyna się psychologiczna wojna, której celem jest wzajemne wyniszczenie. Kiedy zaczynają znikać znajomi spośród wąskiego grona zaufanych Giny, pozostaje jej już tylko wściekłość i żądza zemsty.

Jedno jest pewne - któreś z nich musi umrzeć.

Tagi: Thrillery i suspens

Kup książkę Mój ojciec jest mordercą

Opinie o książce - Mój ojciec jest mordercą

PRZERAŻAJĄCA pozycja. Sytuacja po ucieczce seryjnego zabójcy z więzienia widziana oczyma umęczonej żony, dwójki dzieci i brata jednej z ofiar. I nie chodzi tu nawet o bestialstwo i okrucieństwo mordercy ale o zastraszanie , fabrykowanie dowodów i wykorzystywanie miłości dzieci. Żona wie już do czego posunął się mąż ale dla dzieci to nadal i przede wszystkim ojciec. Człowiek, który powinien je kochać i otaczać opieką i którego one w głębi duszy kochają. A jaką rolę w tym wszystkim spełnia internet i hakerzy? Gdzie jest granica ludzkiej wytrzymałości? Jak manipulowani są bohaterowie? Na te i inne pytania sami znajdźcie odpowiedź czytając książkę Rachel Caine.

Ta książka to petarda. Nie nudzi czytanie jej, bo ciągle coś się dzieje. Ciągła gonitwa za seryjnym mordercą,  ślepe poszlaki i pułapki.  Bardzo mi się podobała cały czas trzymała w napięciu.  Świetnie przemyślana i napisana intryga mordercy Mela i jego wspólników żeby dorwać swoją żonę Gine oraz ich dzieci. Wykorzystuje fałszywe filmy zeby wziac swoje dzieci na swoją stronę i zwrócić przeciw matce. Również przyjaciele się od niej odwrócili.  Giną ma problem bo dzieci nie chcą ją znać,  nie wie gdzie szukać Mela. Całe życie się wali.  Kiedy zatrzymuje się w motelu razem z Samem,  dochodzi do katastrofy. Zostaje porwana A Sam się do tego przyczynił.  Jednak to był wspólny plan z agentem FBI,żeby Gina była przynęta, a oni dowiedzą się gdzie jęst Mel. Sprawy się komplikuja bo tracą auto z Giną z zasięgu. Domyślają się kto za tym stoi. Mają mało czasu, żeby ratować Gine.  Jednak ona sama potrafiła o siebie zadbać.  Co prawda wiele wycierpiala i o mały włos by ją zabito. Jednak wszystko się układa i po wielu terapiach rodzina Giny dochodzi do siebie.

Wierzymy w to co widzimy, obraz jednak potrafi być mylny...

Mój ojciec jest morderca rewelacyjna historia, wiele zwrotów akcji, jak i mydlenie oczu czytelnikowi. Książka w której z osobna wypowiadają się Sam , Gwen, Lanny, Connor. Dzięki takiej formie książki, lepiej możemy poznać bohaterów.
Melwin uciekł z więzienia, Gwen i jej dzieciom zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Zaczyna się pościg Gwen wraz z Samem chcą złapać "mordercę" , lecz kto kogo ściga i jak zakończy się pogoń za "ofiarą"?
Polecam

Pocałunek śmierci
Rachel Caine0
Okładka ksiązki - Pocałunek śmierci

W Morganville zapanował spokój. Claire może wrócić na uniwersytet i spędzać czas ze swoim chłopakiem, a Eve dostaje rolę w sztuce teatralnej...

Niewidzialna
Rachel Caine0
Okładka ksiązki - Niewidzialna

Cassiel, demon wysokiej rangi, skazana przez swego zwierzchnika za niewykonanie rozkazu na życie śmiertelniczki, na  ziemi zakochała się w Strażniku...