Mój rok Cz.1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Karty pracy przeznaczone są dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka. Karty są skonstruowane tak, aby nauczyciel mógł zastosować je na wiele sposobów, w zależności od umiejętności i potrzeb uczniów.

Informacje dodatkowe o Mój rok Cz.1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2019-08-26
Kategoria: Pedagogika

Tagi: Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - niepełnosprawność i specjalne potrzeby

Kup książkę Mój rok Cz.1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Mój rok Cz.1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną - opinie o książce

Mój rok. Podręcznik. dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną
Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Mój rok. Podręcznik. dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności...

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Karty korekcyjno-kompensacyjne (#2). Karty korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Część 2

Publikacja adresowana jest do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem...