Moja hisTORIa

Była najbardziej znaną dziewicą telewizji – i, jako córka producenta filmowego Aarona Spellinga, prawdopodobnie najsłynniejszym przykładem nepotyzmu panującego w tej branży. Rola Donny Martin w serialu Beverly Hills 90210 uczyniła z niej najbardziej rozpoznawalną aktorkę młodego pokolenia, której życie prywatne było tak samo fascynujące, jak losy jej serialowej postaci. Lata później nazwisko Tori Spelling częściej zamykało, a nawet zatrzaskiwało te same drzwi, do których wcześniej było kluczem.

Moja hisTORIa to szansa Tori opowiedzenia własnej wersji życiorysu tak ukochanego przez tabloidy. Tori bez ogródek opowiada o wystawnych przyjęciach urodzinowych, wczesnej operacji nosa, bajkowym ślubie z niewłaściwym mężczyzną i „szeptanej wojnie” z matką. Jej wspomnienia sięgają głębiej niż tabloidowe plotki. Mówią o skomplikowanej relacji z rodzicami, walce o karierę aktorską po serialu Beverly Hills 90210, skłonności do złych facetów, aż do spotkania Deana McDermota, swojej prawdziwej miłości i głośnego wydziedziczenia.

Moja hisTORIa to wciągająca i czarująca książka, która otwiera nam oczy na to co tak naprawdę znaczy być Tori Spelling?

Informacje dodatkowe o Moja hisTORIa:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2011-03-23
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7513-822-1

Kup książkę Moja hisTORIa

Moja hisTORIa - opinie o książce