Moje życie z Farrah

On był przystojnym mężczyzną o zniewalającym uroku, nominowanym do Oscara gwiazdorem Papierowego księżyca i kultowego filmu o miłości - Love Story. Ona była pięknym aniołkiem Charliego, symbolem amerykańskiej dziewczyny, a jej plakat zdobił ściany pokojów nastolatków na całym świecie. Historia ich romansu - jednego z najgłośniejszych w Hollywood - przez ponad trzy dziesięciolecia przyciągała uwagę zarówno fanów, jak i mediów.

Ryan i Farrah na początku uwielbiali się nawzajem jako aktorzy, a gdy się poznali osobiście zapałali do siebie namiętną miłością. Wkrótce musieli stawić czoło problemom; rozpad małżeństwa Farrah, burzliwe relacje Ryana z jego córką Tatum i synem Griffinem, rozbieżność w przebiegu karier aktorskich obojga, kłopoty z wychowaniem ich syna Redmonda. Po 17 latach rozstali się. Ryan usiłował zbudować sobie nowe życie, lecz nigdy nie przestał tęsknić za Farrah. Dojrzalsi i mądrzejsi, odnaleźli drogę powrotną do siebie i z entuzjazmem rozpoczęli na nowo wspólne życie. Ich szczęście trwało krótko. U Farrah zdiagnozowano raka i trzy lata później zmarła.

W książce znajdują się zdjęcia z prywatnego archiwum, wśród nich wiele dotychczas niepublikowanych oraz fragmenty listów i dziennika prowadzonego przez Ryana.

To napisana ze szczerością i emocjonalną uczciwością prawdziwa opowieść o miłości.

Informacje dodatkowe o Moje życie z Farrah:

Moje życie z Farrah - opinie o książce

Avatar użytkownika - gocha
gocha
Przeczytane:2014-02-06, Ocena: 3, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2014, Mam,
Smutna książka, uwydatniająca totalny brak wrażliwości Ryan'a O'Neal'a, jego zadufanie w sobie i megalomanię. Autor nie skrywa się nawet z zamiarem wybielenia swojej osoby, negując fakty i ukazując je we własnej wersji, zażenowanie budzi także fakt, że między wspomnienia o umierającej ukochanej, ktoś potrafi wcisnąć reklamę reality show ze swoim udziałem.Moje życie..." jest ciekawym przykładem biografii próbującej fałszować rzeczywistość, a dodatkowo niepięknym obrazem mężczyzny trzymającego się kurczowo nieprawdziwego obrazu swojej osoby. Nie wydaje mi się, by jakakolwiek kobieta była zadowolona z tego rodzaju ,,hołdu" i by jakakolwiek na taki zasłużyła.