Książeczka Mówię! jest zbiorem wierszy i zabaw czyniących utrwalanie prawidłowej artykulacji zajęciem wesołym i przyjemnym. Teksty są zróżnicowane tematycznie, wprowadzają dziecko w świat poetycki, a równocześnie zachęcają do rozmów o różnych zagadnieniach związanych z otaczającym nas światem. Wiersze mogą stać się inspiracją do twórczej zabawy w domowy teatrzyk lub tematem dziecięcych rysunków. Nagromadzenie w tekstach ćwiczonych głosek sprzyja utrwalaniu ich poprawnej wymowy. Zaproponowane zab

Informacje dodatkowe o Mówię! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek sz, ż (rz), cz, dż:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7134-334-6

Kup książkę Mówię! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek sz, ż (rz), cz, dż

Mówię! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek sz, ż (rz), cz, dż - opinie o książce

Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków SZ, Ż, CZ, DŻ
Barbara Czarnik0
Okładka ksiązki - Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków SZ, Ż, CZ, DŻ

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają...

Barbara Czarnik0
Okładka ksiązki - Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków. Ćwiczenia wspomagające terapię logopedyczną głosek Ś, Ź, Ć, DŹ