N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera

Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: N9ne: The Tale of Kevin Clearwater

Tom 9 cyklu The King

Czasami musisz prawie umrzeć, by zacząć żyć naprawdę.

Urodził się ze złodziejstwem we krwi i gniewem wrzącym w sercu. By przetrwać, od najmłodszych lat był zmuszony walczyć. Jego jedyną rodziną były ulice, a domem, w którym kiedykolwiek zagrzał miejsce na dłużej - poprawczak. Dopiero śmierć przypadkowo spotkanej dziewczyny obudziła w nim wolę życia.

Tamta noc na moście zmieniła wszystko. Myślał, że nieznajoma umarła. Tymczasem dziewczyna znów pojawia się na jego ścieżce. I to właśnie ona stanowi klucz do wyjaśnienia tajemnicy zaginięcia olbrzymiej sumy pieniędzy. Jest też największą pokusą, z jaką dotychczas zmagał się Nine.

Poznaj historię Kevina Clearwatera. Ponownie wejdź do mrocznego i pociągającego świata z powieści bestsellerowej T.M. Frazier.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera

Opinie o książce - N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera

„Jeśli kiedykolwiek potrzebowałem powodu powodu, by żyć, znalazłem go. Nigdy wcześniej nie czułem się tak cholernie żywy.”

Na początku muszę zadać sobie pytanie : dlaczego tak długo czekałam na przeczytanie tej książki? To jedna z lepszych książek jakie czytałam i moje pierwsze spotkanie z autorką, która uprzedza na samym początku, że mimo, że jest to seria, może być czytana jako samodzielna pozycja. No i teraz, to ja muszę dorwać pozostałe części. W tej książce mamy cały wachlarz emocji, to wszystko co się tu dzieje nawet nie mieści się w głowie.
Kevin - Młody chłopak, który w swoim nastoletnim życiu przechodzi prawdziwe piekło, tułając po rodzinach zastępczych do momentu, gdy dzięki swojej kurator dowiaduje się, że ma starszego brata Samuela Clearwaterac, ucieka swoim oprawcom, aby odnaleźć jedyną rodzinę.
Głód doprowadza go do ostateczności, ale tym razem nie udaje mu się uciec i zmaltretowany dociera do mostu na którym spotyka pewną uroczą dziewczynę, która właśnie straciła rodziców i nie ma ochoty żyć. Oboje bardzo zauroczeni sobą, pomimo okoliczności, w jakiś dziwny sposób znajdują w sobie bratnie dusze. Niestety zaraz po wspaniałym pocałunku, dziewczyna spada z mostu, a złamanemu chłopakowi już nigdy nie uda się o niej zapomnieć. Mijają lata Kevin nosi teraz przydomek Nine i nie jest już tym sponiewieranym nastoletnim dzieciakiem. Ma niesamowite umiejętności, siłę, warunki, znajomości, bezwzględność, która pomaga mu w interesach prowadzonych przez brata i jego przyjaciół. Jednak nie udaje mu się ustrzec przed oszustem, który kroi ich na parę baniek, więc teraz aby odzyskać to co jego, musi się zbliżyć do jego dziewczyny i bez względu na wszystko, wyciągnąć interesujące go informacje. Z tym, że w najlepszych i najgorszych snach, nie spodziewa się, kim okaże się jego ofiara i jak to spotkanie wpłynie na wszystkich, a przede wszystkim na ich oboje....
Niesamowita historia, dwojga ludzi, którzy są dla siebie najlepszą i najgorszą rzeczą, która ich spotyka. Narracja z perspektywy obojga, pozwala nam poznać historię, odczucia i przemyślenia bohaterów, ich dramaty, koszmary, ale też uczucia, tlące się, rodzące i znikające. Autorka trzyma nas w napięciu z rozdziału na rozdział budując pomiędzy nimi niesamowite napięcie, które uwalnia się dopiero w bardzo pikantnych i zresztą, wspaniale opisanych scenach🌶🌶🌶
No i ta braterska i przyjacielska więź, oddanie i zaufanie, ale też zdrada i oszustwo, które boli najbardzej. Tak, stanowczo ta książka to mega emocjonalny rollercoaster, z którego na pewno do ostaniej kartki, nie uda Wam się zejść....

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2021-04-10, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2021,

Ta seria już miała tyle części, ale wcale nie nudzi. Każdy tom wciąga, tak też jest z tą książką. Nie można się od niej oderwać dopóki nie przeczyta się ostatniej strony. Polecam

Avatar użytkownika - patrycjawasiak
patrycjawasiak
Przeczytane:2021-03-22, Ocena: 6, Przeczytałam,

Lenny żyje w stałym lęku i nie potrafi poradzić sobie ze swoimi demonami. Na dodatek jej chłopak nagle znika, zostawiając ją bez grosza przy duszy i ze stertą niezapłaconych rachunków. Wtedy w jej życie niespodziewanie wkracza Nine i obraca je do góry nogami. Lenny zdaje sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny jest mężczyzna i do czego jest zdolny.

Książka jest nieszablonowa i wciągająca. Autorka po raz kolejny stworzyła świetnych bohaterów. Nine wiele w życiu przeszedł, wie co to ból i samotność, natomiast Lenny straciła wszystko, na czym jej zależało. Połączyło ich cierpienie. Od pierwszego wejrzenia wytworzyła się między nimi silna więź. Fabuła książki też była ciekawa, akcja toczyła się w dynamicznym tempie. Jedyną rzeczą, jaka mnie trochę zawiodła, był dość przewidywalny zwrot akcji. Bardzo szybko domyśliłam się tego, co może się wydarzyć i kto za tym wszystkim stoi. W przeciwieństwie do innych książek autorki, które czytałam, ta mnie szczególnie nie zaskoczyła. Pomimo tego, świetnie się bawiłam czytając tę historię. Moim zdaniem jest warta uwagi.

Polecam!

N9ne kolejna bardzo dobra pozycja Cyklu The King.

Książka o mrocznej, brutalnej, skomplikowanej historii.
Książka o wielu emocjach, które wylewają się z kartek .
Książka w której możemy spotkać bohaterów z poprzedni części. Jest King, Bear i Preppy, są też ich rodziny. Postać Bo syna Preppego mnie zafascynowała, młody genialny, skomplikowany, mroczny dzieciak.

Główny bohater Kevina Clearwatera N9ne podczas próby odnalezienia swojego brata, spotyka dziewczynę, która zaczęła go rozumieć ale spadła z mostu. Po śmierci dziewczyny dopiero obudził się i zaczął żyć. Spróbował żyć za za ich obojga. Jednak wydarzenia w jego życiu spowodowały do spotkania dziewczyny o której myślał codziennie. Do czego doprowadzi to spotkanie? Przed jakimi wyzwaniami zostanie postawiony Kevin?

Bardzo dobra pozycja, ma historię i ma emocje. Polecam

King (Tom 3). Lawless
T. M. Frazier0
Okładka ksiązki - King (Tom 3). Lawless

Trzeci tom szorstkiej, pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Historia Beara, na którą fani czekają ze...

Posiadanie
T. M. Frazier0
Okładka ksiązki - Posiadanie

On chce tylko mnie. Posiadać, kontrolować, mieć na własność. Emma Jean i Tristan, Sztuczka i Ponury, złodziejka z Los Muertos i egzekutor z Bedlam. Skopani...