Na zawsze Milena

Tom 3 cyklu Milena

Dawid i Milena są parą. Lecz pewnego dnia Milena przestaje zauważać Dawida. Unika go. Dawid zaczyna wątpić, czy istnieje miłość na zawsze. Bo dlaczego jego rodzice się rozwiedli? I dlaczego Milena nie chce z nim rozmawiać?

Opowiadanie o pierwszych nieporozumieniach w relacjach damsko-męskich i o tym, jak ważna jest rozmowa. Na poważnie i z humorem z perspektywy 9-10-letniego chłopca.

Informacje dodatkowe o Na zawsze Milena:

Kup książkę Na zawsze Milena

Na zawsze Milena - opinie o książce

Na zawsze MilenaPer Nilsson

Wydawnictwo Zakamarki

Pokazuje jak trudne mogą być relacje międzyludzkie, czym jest rozstanie, co nazywamy miłością, czym jest zazdrość i dlaczego tak ważne jest, żeby rozmawiać ze sobą.
Książka opowiada świat - na poważnie i z humorem widziany oczami 9-10 letniego chłopca - Dawida.

Inny niż wszyscy
Per Nilsson0
Okładka ksiązki - Inny niż wszyscy

W klasie Dawida jest chłopiec z zespołem Aspergera. Pani mówi, że to nie choroba. Skoro nie, to dlaczego ma taką dziwną nazwę? To prawda, że Oskar zachowuje...

Zakochałem się w Milenie
Per Nilsson0
Okładka ksiązki - Zakochałem się w Milenie

Dawid zakochał się w Milenie. Ona jednak go nie widzi. Co powinien zrobić, żeby zwróciła na niego uwagę? Czy ma być zabawny, czy grać twardziela, a może...