Nagual Julian

Ocena: 6 (5 głosów)

W swojej czwartej książce Robert Noble - podróżnik astralny oraz autor książek na temat OOBE i szamanizmu - zaprasza do magicznej hacjendy Naguala Juliana, w której szkolą się Czarownicy. Niczym słynny Carlos Castaneda zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia, poznając świat pełen
cudownych sekretów, nowych umiejętności, ale i ciężkich prób.

Na lekcje z Nagualem Julianem zaprasza także czytelnika, by wraz z nim dowiedział się, czym są filary nieskazitelności, odzyskiwanie energii czy zmiana położenia punktu scalającego. Ta szczera do bólu opowieść jest barwnym uzupełnieniem i zwieńczeniem trylogii książek Roberta Noble, podróżą ścieżkami Ducha, a także nauką pokory i miłości.

,,Nagual Julian" to opowieść dla każdego, kto pragnie wkroczyć w nieznane i przeżyć niezwykłą przygodę w towarzystwie młodych adeptów Magii. Natomiast dla wszystkich tych, którzy czują więcej niż inni i wytrwale poszukują ukrytej prawdy - historia Roberta Noble może stać się cenną inspiracją i drogowskazem.

Czy odważysz się wejść do Świata Czarowników?

Nagual Julian - mistrz-nauczyciel legendarnego don Juana Matusa, który nauczał znanego amerykańskiego antropologa i pisarza, Carlosa Castanedę. Postać-zagadka, nieuchwytny niczym wiatr Czarownik i przewodnik duchowy, obdarzony fantazją, dosadnym poczuciem humoru i frapującym wglądem w rzeczywistość. Poznaj go i jego tajemne nauki...

Informacje dodatkowe o Nagual Julian:

Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble
Data wydania: 2021-09-01
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788394567835
Liczba stron: 234

Tagi: szamanizm oobe świadomy sen Historie miłosne robert noble czarownicy śnienie oświecenie podróże astralne inicjacja

więcej

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Nagual Julian

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Czarownicy wiedzą, że najważniejsze jest wzięcie odpowiedzialności za siebie i za swoje czyny. Działają i zdają sobie sprawę, że wszystko, czego doświadczają, zawdzięczają samym sobie.


Więcej

Tylko człowiek, który pozna śmierć, pozna czym jest życie.


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
REKLAMA

Zobacz także

Nagual Julian - opinie o książce

Avatar użytkownika - Vercia1645
Vercia1645
Przeczytane:2022-11-22, Ocena: 6, Przeczytałem,

Książka jest super. Czuć w niej głębie oraz, że autor zna się na Rzeczy. Polecam każdemu. :)

Link do opinii
Avatar użytkownika - magdakawka
magdakawka
Przeczytane:2022-11-01, Ocena: 6, Przeczytałam,

Świetna książka! Polecam kazdemu zatopienie się w ten magiczny świat w którym autor zgłębia swoją świadomość i zmienia swoje życie, pokazując nam czytelnikom, że jest to możliwe. Kto wie może moje życie dzięki wiedzy zawartej w niej też się zmieni? Dziękuję autorowi za ten jasny przekaz i życze powodzenia w tworzeniu kolejnej częśći Naguala Juliana. Juz się nie mogę doczekać jej treści. Muszę spórbować tego o czym pisze Robert Noble, bo kto wie, może moje życie zmieni się na lepsze!

Link do opinii
Avatar użytkownika - basia_
basia_
Przeczytane:2022-02-03, Ocena: 6, Przeczytałem,

Książka bardzo ciekawa i z ogromnym przekazem. Polecam:)

Link do opinii

To książka, w której możemy przejrzeć się, niczym z lustrze, gdyż wiele poruszanych zagadnie dotyczy nas samych. W słowach Naguala możemy odnaleźć mnóstwo mądrości, pozwalających na spojrzenie w siebie i rozpoznanie tego, co nam przeszkadza, blokuje nasz rozwój i nie pozwala cieszyć się życiem. Uświadamia czym naprawdę jest magia, czarownictwo, szamanizm i kroczenie drogą Wojownika Światła. Niczego nie narzuca, nie interpretuje lecz po prostu opowiada o tym, co przeżył barwnie, szczerze i otwarcie, pozostawiając miejsce na wyłaniające się z tekstu refleksje. To z pewnością książka dla osób z otwartym umysłem i sercem, poszukujących odpowiedzi na to, kim jesteśmy, jaki mamy cel w tym życiu i dokąd zmierzamy. Odnajdziemy w niej wiele mądrych spostrzeżeń, lekcji i wiedzy, które uświadamiają nam to, czego na ogół nie dostrzegamy.


Cała recenzja:https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/10/911-nagual-julian.html

Link do opinii
Avatar użytkownika - bartekkacperski
bartekkacperski
Przeczytane:2021-11-09, Ocena: 6, Przeczytałam,
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy