Quantcast

Recenzja książki: Nagual Julian

Recenzuje: Awolusi

Co wiemy o życiu? O jego trudach, codziennych zmaganiach i walce z nim? Nasze doświadczenia to tylko część tego, czego możemy „dotknąć“. Istnieją bowiem tacy, którzy przekraczają barierę cielesności i poznania. Jednym z nich jest Robert Noble, który w swojej najnowszej książce Nagual Julian opowiada nam niezwykłą opowieść o tym, czego sam doświadczył.

recenzja Nagual Julian

Rober Noble to podróżnik astralny oraz autor książek, takich jak Sentencje mocy czy OOBE. Ścieżka serca. Tym razem autor oddaje w nasze ręce historię, której napisanie zlecił mu sam (tytułowy) Nagual Julian. Kim on jest? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W książce narrator określa go, jako Czarownika, Mentora, Nieskazitelnego Wojownika, Dobroczyńcę. Nagual to mistrz-nauczyciel i duchowy przewodnik. Jego tajemne nauki całkowicie odmieniają życie Roberta.

Książkę czyta się nie jak poradnik, ale pamiętnik. Robert Noble dzieli się z czytelnikiem swoim doświadczeniem. Opisuje, jak poznał Naguala i jak ten powoli zaczął go uczyć i odsłaniać przed nim wiedzę. A wszystko po to, by mógł stać się super-człowiekiem, a więc Wojownikiem. Na jego temat Julian powiedział:

Nieskazitelny Wojownik walczy ze swoimi słabościami, niedoskonałościami, aby manifestować swoją doskonałość.

Nauka nie jest łatwa. Robert zostaje poddany wielu próbom, musi nauczyć się świadomie opuszczać ciało (co zajmuje mu pięć lat), poznaje innych Wojowników, wyzwala się z okowów seksualności. A wszystko po to, by zyskać punkt scalający i szlifować swoją nieskazitelność. Noble odwiedza go w śnieniu, krok po kroku prowadząc go ku temu, aby móc doświadczyć wspólnego śnienia Czarowników i móc uzdrawiać.

Dla osób, które po raz pierwszy stykają się z twórczością Roberta Noble, książka o Julianie może być opowieścią o życiu, cnotach, wartości snów, a także przekraczaniu własnych granic. Przy okazji lektura dostarcza powodów do uśmiechu, bo zarówno Robert, jak i Nagual mają duże poczucie humoru. Charakter książki jest więc „luźny“, przyjazny.

Z kolei ci, którzy chcieliby uczyć się od Naguala, znajdą w tej pozycji cenną wiedzę, zapewne poznają odpowiedzi na wiele pytań i rozwikłają niejedną zagadkę. A wszystko to zostaje podane bardzo przystępnym językiem, bez próby wywyższania się czy owijania w bawełnę. Tak więc dla osób „wtajemniczonych“ ta książka na pewno będzie nie lada gratką!

Tagi: szamanizm oobe świadomy sen Historie miłosne robert noble czarownicy śnienie oświecenie podróże astralne inicjacja

Kup książkę Nagual Julian

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Nagual Julian
Książka
Nagual Julian
Robert Noble
Inne książki autora
OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało praktyczny przewodnik
Robert Noble0
Okładka ksiązki - OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało praktyczny przewodnik

Robert Noble – jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce. Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią...

OOBE. Ścieżka Serca
Robert Noble0
Okładka ksiązki - OOBE. Ścieżka Serca

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Używamy tych samych słów, lecz mają one odmienne znaczenie. Bądź uważny i słuchaj sercem.


Więcej
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy