Quantcast

Sprzymierzeniec Juliana. Fragment książki Roberta Noble

Data: 2023-01-27 11:34:50 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W swojej czwartej książce Robert Noble – podróżnik astralny oraz autor książek na temat OOBE i szamanizmu – zaprasza do magicznej hacjendy Naguala Juliana, w której szkolą się Czarownicy. Niczym słynny Carlos Castaneda zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia, poznając świat pełen cudownych sekretów, nowych umiejętności, ale i ciężkich prób.

Na lekcje z Nagualem Julianem zaprasza także czytelnika, by wraz z nim dowiedział się, czym są filary nieskazitelności, odzyskiwanie energii czy zmiana położenia punktu scalającego. Ta szczera do bólu opowieść jest barwnym uzupełnieniem i zwieńczeniem trylogii książek Roberta Noble, podróżą ścieżkami Ducha, a także nauką pokory i miłości.

Nagual Julian to opowieść dla każdego, kto pragnie wkroczyć w nieznane i przeżyć niezwykłą przygodę w towarzystwie młodych adeptów Magii. Natomiast dla wszystkich tych, którzy czują więcej niż inni i wytrwale poszukują ukrytej prawdy – historia Roberta Noble może stać się cenną inspiracją i drogowskazem.

Czy odważysz się wejść do Świata Czarowników?

Obrazek w treści

Nagual Julian – mistrz-nauczyciel legendarnego don Juana Matusa, który nauczał znanego amerykańskiego antropologa i pisarza, Carlosa Castanedę. Postać-zagadka, nieuchwytny niczym wiatr Czarownik i przewodnik duchowy, obdarzony fantazją, dosadnym poczuciem humoru i frapującym wglądem w rzeczywistość. Poznaj go i jego tajemne nauki...

Ci, którzy chcieliby uczyć się od Naguala Juliana, znajdą w tej pozycji cenną wiedzę, zapewne poznają odpowiedzi na wiele pytań i rozwikłają niejedną zagadkę. Dla osób wtajemniczonych ta książka na pewno będzie nie lada gratką!

- recenzja książki „Nagual Julian"

– Życie Wojownika jest fascynujące i pełne – mówi w naszym wywiadzie Robert Noble, autor publikacji. W ubiegłym tygodniu na naszych łamach mogliście przeczytać premierowy fragment książki Nagual Julian. Dziś czas na kolejną odsłonę tej historii:

Książkę Nagual Julian kupicie w sklepie internetowym!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nagual Julian
Robert Noble1
Okładka książki - Nagual Julian

W swojej czwartej książce Robert Noble - podróżnik astralny oraz autor książek na temat OOBE i szamanizmu - zaprasza do magicznej hacjendy Naguala Juliana...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje