Najgorsi nauczyciele świata

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Mała Kurka
Data wydania: 2021-12-09
Kategoria: Dla dzieci
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 9788362745562
Liczba stron: 320
Ilustracje: Tony Ross

Ocena: 5 (1 głosów)

Zbiórka na apel! Kadra pedagogiczna zasługuje na naganę!

Myślisz, że masz miernych nauczycieli? Nie oceniaj ich tak surowo! Poczekaj, aż wpadniesz na konsultacje do tego pokoju nauczycielskiego.

Oto dziesięć opowiadań o najwredniejszych belfrach. Sprawią one, że w radosnych podskokach pobiegniesz do swojej szkoły.

Doktor Dreszcz to pół człowiek, pół potwór… Za nim czai się Panna Wnerw. Jest ZAWSZE wściekła i wpada w szał kar… A tam ktoś schował się w szufladzie. To pan Strachulski. Przerażają go…  jego uczniowie!

Miliony czytelników pokochały historie o Najgorszych dzieciach świata, więc przyszedł czas, aby dołączyła do nich kolekcja opowieści o najpodlejszych dorosłych wszech czasów. Spisał ją na podstawie szkolnych wspomnień David Walliams, a ubarwił kolorami genialny Tony Ross.

Tagi: dla dzieci

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Najgorsi nauczyciele świata

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Najgorsi nauczyciele świata

Inne książki autora
Pan Smrodek
David Walliams 0
Okładka ksiązki - Pan Smrodek

Kąpie się tylko w oczku wodnym! Włóczęga, bezdomny, tułacz, kloszard. Pewnego dnia po prostu zjawił się w miasteczku i zajął parkową ławkę. Skąd przyszedł...

Szczuroburger
David Walliams 0
Okładka ksiązki - Szczuroburger

Zoe nie ma łatwego życia: √ jej okropna macocha jest tak leniwa, że męczy się nawet przy zmienianiu kanałów telewizyjnych √ przywódczyni...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy