Nakręceni na miłość

Antologia ,,Nakręceni na miłość" to zbiór sześciu opowiadań - sześciu autorów. Nietuzinkowi bohaterowie i ich historie, miłość, humor oraz dobre pióro autorów - to wszystko łączy romantyczny Gdańsk. Przedstawione historie obyczajowe zmuszają czytelnika do refleksji nad przemijającym życiem i ulotnością uczuć. To doskonała książka na długie letnie wieczory.

Informacje dodatkowe o Nakręceni na miłość:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Opowiadania

Kup książkę Nakręceni na miłość

Nakręceni na miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2021-08-08,

Opowiadania wydawnictwa Dlaczemu. Jestem zazwyczaj nastawiona do opowiadań sceptycznie, bo albo mam niedosyt albo opowiadania mi się po prostu nie podobają.

Tutaj było inaczej!

Historie zawarte w książce nie były aż tak krótkie i czytało się je z zapartym tchem!

W książce znajdziemy twórczość:
💙 Anny Nowickiej-Beli
💙 Michała Krawczyka
💙 Weroniki Tomali
💙 Agnieszki Ziętarskiej
💙 Agnieszki Rusin
💙 Magdaleny Ludwiczak

Wszystko toczy się w Gdańsku! A ja uwielbiam to miejsce. Jest to jedne z moich ulubionych polskich miast 😻

Opowiadanie Weroniki Tomali @kto_czyta_zyje_podwojnie "Drewniana gołębica" skradło moje serce! I mam tutaj pytanie do autorki: nie myślisz czasem o kontynuacji albo napisaniu całej książki? Uwielbiam Twoje pióro i tutaj chciałabym poznać kontynuację tej pięknej i niesamowitej historii.

Barbara poczciwa babuszka spędza swoje urodziny bardzo nietypowo. Najbliżsi zabrali ją na AmberSky. Po pełnym atrakcji dniu wraca do domu. Tam sąsiadka wręcza jej list, a w nim znajduje się gołębica... W tym momencie przenosimy się do młodości Barbary i do miłości jej życia z którą nie było dane jej być... oj! Jaka to była piękna i romantyczna historia❤ polecam!

A drugie opowiadanie, które skradło moje serducho to historia niezawodnego Michała @_michalkrawczyk_ pt. "Krzysiek, nie daruje Ci tej nocy!" 😻😍 no świetne to było! Miało wszystko to co lubię: humor i miłość❤

Monika to dziewczyna, która nie pracuje, nie placi za mieszkanie, nie płaci za mandaty..no nazbierało jej się tych długów! Nie ma faceta, bo w jej sercu od dawna gości Krzysiek... Ale gdzie on jest? Znikł bez śladu... przyjaciółka Moniki wpada na pomysł, by ta pojechała szukać go do Gdańska... dlaczego? Nie zdradzę wam tej tajemnicy:) świetne opowiadanie! Przeczytajcie sami :)

Polecam Wam te opowiadania:)
A już na pewno jak wybieracie się na wakacje nad morzem! 💙

Antologia "Nakręceni na miłość" to sześć opowiadań, dzięki którym mamy możliwość przenieść się chociaż na chwilę do Gdańska.

Historia sześciu kobiet, a ich wspólnym mianownikiem jest miłość. Każde z opowiadań przedstawia odrębną historię, mniej lub bardziej pokrętny sposób na znalezienie swojego obiektu westchnień.

Przyjemnie wykreowani bohaterowie, którzy dostarczają czytelnikowi zarówno śmiechu, jak i chwili refleksji. Tym samym dają odrobinę wiary, w lepsze jutro, a nawet dziś :)

Bardzo dobra książka na lekkie, wakacyjne dni, kiedy nie chcemy zatapiać się w ciężkich lekturach, a zwyczajnie odpocząć. Dodatkowo nie są to odrealnione historie, a takie, które faktycznie mogą się wydarzyć.