Natka i magiczna gąsienica. Tom 2

Los nie jest sprawiedliwy wobec Natki. Dla przykładu: NIGDY dotąd nie wypadła jej kolej, by zaopiekować się klasową gąsienicą. Do tego rodzice ODMAWIAJĄ kupienia jej okularów, choć jest PEWNA, że ich potrzebuje, a jej siostra Meg CIĄGLE ją ignoruje, twierdząc, że jest zajęta odrabianiem prac domowych. Na szczęście dzięki pomysłowości Natka potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją.

Natka i magiczna gąsienica to ciąg dalszy przygód przeuroczej dziewczynki, która głowę ma pełną pomysłów. Podobnie jak pierwszy tom, książeczka trzy osobne historyjki z życia głównej bohaterki.

Książka została napisana prostym tekstem, każdy rozdział to historyjka o długości idealnej przy pierwszych próbach samodzielnego czytania. Tekst uzupełniają zabawne czarno-białe ilustracje.

Informacje dodatkowe o Natka i magiczna gąsienica. Tom 2:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2021-02-24

Kup książkę Natka i magiczna gąsienica. Tom 2

Natka i magiczna gąsienica. Tom 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414
Przeczytane:2022-05-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Hej. Ja dziś znów wpadam z Natką i jej głową pełną wyobraźni. Ale co ja zrobię, że po prostu ją uwielbiam ??. Może dlatego, że po części widzę w niej trochę siebie?.

W tej części dziewczynka wierzy, że ich klasowa gąsienica jest magiczna. I nie przeszkadza jej, że inne dzieci się z niej śmieją. Ona w to wierzy...
Gdy przychodzi jej kolej by zabrać ją do domu i się nią zaopiekować ,staje się coś dziwnego... Coś co tylko potwierdziło jej tezę.

A kim jest Marcelina? Tajemnicza przyjaciółka naszej bohaterki, która broi i psoci? I czemu nikt prócz Natki jej nie widzi, nie rozumie? I czemu Marcelina nie lubi chłopca, który przychodzi do siostry Natki?

A okulary? Dlaczego nikt nie rozumie, że Natka ma słaby wzrok? Że potrzebuje okularów oraz takiego fajnego, klikającego etui by mogła je tam chować? Czemu wszyscy ranią jej uczucia?

Zawsze gdy sięgam po przygody tej małej dziewczynki bawię się świetnie. I ja jako dorosła jestem jej wielką fanką?. Wam też polecam bo z nią dzień staje się lepszy.

Natka i zbuntowany królik. Tom 1
Julia Christians0
Okładka ksiązki - Natka i zbuntowany królik. Tom 1

Los nie jest sprawiedliwy wobec Natalki. Dla przykładu: nigdy w życiu nie miała jeszcze ani jednego zwierzaka, nawet małego! Do tego grozi jej utrata...