Natka i zbuntowany królik. Tom 1

Los nie jest sprawiedliwy wobec Natalki. Dla przykładu: nigdy w życiu nie miała jeszcze ani jednego zwierzaka, nawet małego! Do tego grozi jej utrata zęba, a jej rodzice odmawiają zakupu ogrodowego zraszacza. Twierdzą, że ich ogródek jest na to za mały. A przecież każdy widzi, że ogródek jest o wiele większy niż zraszacz! Na szczęście dzięki pomysłowości Natalka potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją.

Informacje dodatkowe o Natka i zbuntowany królik. Tom 1:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2020-04-15

Kup książkę Natka i zbuntowany królik. Tom 1

Natka i zbuntowany królik. Tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414
Przeczytane:2022-05-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Kto jeszcze nie zna Natki niech żałuje. To dziewczynka z charakterkiem, z którą nie sposób się nudzić. Uparta, zawzięta, ale przy tym ciepła i wesoła.

Czego pragnie Natka? Otóż Natka pragnie mieć zwierzątko i uważa, że to niesprawiedliwe, że niektórzy mają ich nawet za dużo a ona nie ma ani jednego.
A największa niesprawiedliwość jest wtedy gdy jej starsza siostra dostaje na urodziny najprawdziwszego królika ?.

A dlaczego dziewczynka nie lubi Wróżki Zębuszki? Co będzie w stanie zrobić by nie stracić ruszającego się zęba? Czy list, który napisała do wróżki zaskutkuje?

Jest jeszcze kwestia zraszacza. Czemu Natce tak na nim zależy? Co takiego wykombinuje by dostać się do ogrodu dziewczynki, w którym jest wymarzony zraszacz? Czy starczy jej dnia na zadawalaniu koleżanki? Co takiego będzie w stanie zrobić by dopiąć swego? I jak odegra się na koleżance, która wg Natki wcale nie jest miła i uprzejma?

Zapraszam Was do świata tej małej buntowniczki . Do świata gdzie uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy.

Natka i magiczna gąsienica. Tom 2
Julia Christians0
Okładka ksiązki - Natka i magiczna gąsienica. Tom 2

Los nie jest sprawiedliwy wobec Natki. Dla przykładu: NIGDY dotąd nie wypadła jej kolej, by zaopiekować się klasową gąsienicą. Do tego rodzice ODMAWIAJĄ...