Nic nas nie zniszczy

Książka powstała w wyniku pogoni za marzeniem, jakim było napisanie powieści. Opowiada historię młodej kobiety, stającej się celem mafii handlującej żywym towarem. Czy dziewczyna zostanie sprzedana jak rzecz? Czy zostanie sama otoczona przez niebezpieczeństwo? Przyjaciele, rodzina i poznany przypadkiem mężczyzna nie zawsze będą u boku Elizy. A może nie powinno ich tam być? Komu można ufać w dzisiejszym świecie? Ta historia jest nie tylko lekturą, ale również przestrogą.

Historia nasycona emocjami, które sprawią, że serce czytelnika zabije szybciej.

RECENCJA

Czy jedno wyjście do klubu z przyjaciółmi może sprowadzić niebezpieczeństwo na spokojną, wiodącą poukładane życie młodą kobietę? Czy wieloletni

przyjaciel to na pewno ktoś godny zaufania, a nieznajomy może ochronić przed poważnym zagrożeniem? Na te i inne życiowe pytania Czytelnik

znajdzie odpowiedź w świetnej powieści debiutującej pisarki Marty Kotyzy. Autorka przedstawia historię, którą czyta się jednym tchem. Wartka akcja

i ciekawe, emocjonujące wątki oplatają Czytelnika, a w tle zmuszają do rozmyślań nad kondycją ludzkich relacji, zaufaniu, szczerości, rozczarowaniu,

ale i miłości. To debiut, który na długo zostaje w pamięci.

– Małgorzata

Informacje dodatkowe o Nic nas nie zniszczy:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-02-10

Kup książkę Nic nas nie zniszczy