Nie bój się życia

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2018-01-31
ISBN: 9788381320047

Nowe, poszerzone wydanie bestsellerowego poradnika Katarzyny Miller Nie bój się życia.

Katarzyna Miller pokazuje, że najważniejszy w życiu jest... brak lęku przed nim i tym wszystkim, co ono niesie. Opierając się na doświadczeniach swoich pacjentów i przyjaciół, Autorka pomaga stawiać czoło najrozmaitszym lekom, które nas ogarniają.

I zachęca, by żyć pełną piersią.

Wielu rzeczy, których życie nam dostarcza, w ogóle nie chcemy, udajemy, że ich nie ma, uciekamy przed nimi, a przede wszystkim, boimy się. Starości i starzenia się, śmierci i umierania, choroby, ubóstwa, zdrady, osamotnienia, porażki... Będę w tej książce dzielić się z Wami swoją wiedzą o lękach. Ogromnie mi zależy na tym, żebyśmy je szanowali, ale nie ulegali im, liczyli się z nimi, umieli je nazwać i przeżyć, ale nie byli ich ofiarami. Można mieć miłość, pieniądze, zdrowie, rodzinę i zewnętrzne bezpieczeństwo, ale jeśli czujemy lęk - zje on radość i zadowolenie ze wszystkiego.

Katarzyna Miller

Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana z magazynem ,,Zwierciadło". Wykładowczyni licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Nie bój się życia (Wydawnictwo Zwierciadło).

Na stałe związana z magazynem ,,Zwierciadło".

Kup książkę Nie bój się życia

Opinie o książce - Nie bój się życia

Żeby się utrzymać na powierzchni nieustannie trzeba nad sobą pracować. To mój zestaw ratunkowy w ostatnim czasie 😉 „Nie bój się życia” to książka mojej ulubionej Katarzyny Miller. Trafia do mnie jej każde słowo. Jest szczera do bólu, nie ma tematów tabu, o których by się bała mówić i zawsze wplata w swoje słowa szczyptę humoru, a nawet dwie. Moim marzeniem jest kiedyś się z nią spotkać i posłuchać jej na żywo. Dlatego z ogromną przyjemnością sięgam po jej publikacje. Dużo jeszcze przede mną, ale to cieszy! Książkę udało mi się odnaleźć w bibliotece 💕 Jest to starsze wydanie, ale równie fantastyczne! Ostatnio zamiast kupować, zaczęłam zamawiać książki, które chcę przeczytać w bibliotece. Zazwyczaj są wypożyczone, ale informacja, że książka na mnie czeka jest równie przyjemna jak ich kupowanie. Chyba przerzucę się w większości na takie rozwiązanie. Choć w mojej bibliotece nie wszystkie nowości są dostępne... To duża ilość tych „must read” już czeka w kolejce 😁

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2019-03-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Ksiazka jest poradnikiem jak sie nie bac zycia.Ciekawa ,pelna porad zaczerpnietych z zycia autorki.Napisana prostym ,przyswajalnym jezykiem a nie jak inne poradniki belkotem psychologicznym. Ktotkie rozdzialy wiec mozna ja czytac w kazdej wolnej chwili.Podobna do serii ksiazek Reginy Brett ale lepsza bo nasza krajowa ;)

Avatar użytkownika - soluska
soluska
Przeczytane:2018-12-20, Ocena: 3, Przeczytałam, 12 książek 2018,

Temat książki wydawał mi się ciekawy, przeczytałam całą, ale bez większego zachwytu.

Kup kochance męża kwiaty
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Kup kochance męża kwiaty

Zdrada to jedno z najboleśniejszych doświadczeń. Nikt nie chce być zdradzony. Nigdy. To jasne jak słońce. A jednocześnie chyba nie ma człowieka, który...

Kup kochance męża kwiaty
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Kup kochance męża kwiaty

Zdrada. Jak jej uniknąć? Jak się po niej podnieść? W bestsellerowym poradniku pod przekornym tytułem Kup kochance męża kwiaty Katarzyna Miller mierzy...

W głębi lasu
Harlan Coben