Nie bój się życia

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2018-01-31
ISBN: 9788381320047

Nowe, poszerzone wydanie bestsellerowego poradnika Katarzyny Miller Nie bój się życia.

Katarzyna Miller pokazuje, że najważniejszy w życiu jest... brak lęku przed nim i tym wszystkim, co ono niesie. Opierając się na doświadczeniach swoich pacjentów i przyjaciół, Autorka pomaga stawiać czoło najrozmaitszym lekom, które nas ogarniają.

I zachęca, by żyć pełną piersią.

Wielu rzeczy, których życie nam dostarcza, w ogóle nie chcemy, udajemy, że ich nie ma, uciekamy przed nimi, a przede wszystkim, boimy się. Starości i starzenia się, śmierci i umierania, choroby, ubóstwa, zdrady, osamotnienia, porażki... Będę w tej książce dzielić się z Wami swoją wiedzą o lękach. Ogromnie mi zależy na tym, żebyśmy je szanowali, ale nie ulegali im, liczyli się z nimi, umieli je nazwać i przeżyć, ale nie byli ich ofiarami. Można mieć miłość, pieniądze, zdrowie, rodzinę i zewnętrzne bezpieczeństwo, ale jeśli czujemy lęk - zje on radość i zadowolenie ze wszystkiego.

Katarzyna Miller

Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana z magazynem ,,Zwierciadło". Wykładowczyni licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Nie bój się życia (Wydawnictwo Zwierciadło).

Na stałe związana z magazynem ,,Zwierciadło".

Kup książkę Nie bój się życia

Opinie o książce - Nie bój się życia

Żeby się utrzymać na powierzchni nieustannie trzeba nad sobą pracować. To mój zestaw ratunkowy w ostatnim czasie 😉 „Nie bój się życia” to książka mojej ulubionej Katarzyny Miller. Trafia do mnie jej każde słowo. Jest szczera do bólu, nie ma tematów tabu, o których by się bała mówić i zawsze wplata w swoje słowa szczyptę humoru, a nawet dwie. Moim marzeniem jest kiedyś się z nią spotkać i posłuchać jej na żywo. Dlatego z ogromną przyjemnością sięgam po jej publikacje. Dużo jeszcze przede mną, ale to cieszy! Książkę udało mi się odnaleźć w bibliotece 💕 Jest to starsze wydanie, ale równie fantastyczne! Ostatnio zamiast kupować, zaczęłam zamawiać książki, które chcę przeczytać w bibliotece. Zazwyczaj są wypożyczone, ale informacja, że książka na mnie czeka jest równie przyjemna jak ich kupowanie. Chyba przerzucę się w większości na takie rozwiązanie. Choć w mojej bibliotece nie wszystkie nowości są dostępne... To duża ilość tych „must read” już czeka w kolejce 😁

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2019-03-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Ksiazka jest poradnikiem jak sie nie bac zycia.Ciekawa ,pelna porad zaczerpnietych z zycia autorki.Napisana prostym ,przyswajalnym jezykiem a nie jak inne poradniki belkotem psychologicznym. Ktotkie rozdzialy wiec mozna ja czytac w kazdej wolnej chwili.Podobna do serii ksiazek Reginy Brett ale lepsza bo nasza krajowa ;)

Avatar użytkownika - soluska
soluska
Przeczytane:2018-12-20, Ocena: 3, Przeczytałam, 12 książek 2018,

Temat książki wydawał mi się ciekawy, przeczytałam całą, ale bez większego zachwytu.

W życiu jak w kinie. czyli filmy na kozetce u Kasi
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - W życiu jak w kinie. czyli filmy na kozetce u Kasi

Kino to bilet wstępu do świata, do którego nigdy byśmy nie trafili. Możliwość poznania ludzi, których nigdy byśmy nie spotkali. Magia kina uchyla nam...

Moc uczuć. Radość
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Moc uczuć. Radość

Nowa seria książek dla dzieci, której oś stanowią zagadnienia związane z emocjami. Mała, rudowłosa Kasia to alter ego znanej psycholożki Katarzyny...