Nie zapomnisz tych świąt

Caden po śmierci matki wraca do rodzinnego miasta. Zatrzymuje się u ojca, który kiedyś porzucił jego i matkę. Zamierza zniszczyć poukładane życie mężczyzny...

Avery to miła dziewczyna, która akceptuje przyrodniego brata. Caden postanawia rozkochać ją w sobie, a potem złamać jej serce. Nie jest jednak w stanie powstrzymać tego, co rodzi się między nim a dziewczyną.

Czy chęć zemsty okaże się silniejsza? Jak odkryta prawda wpłynie na życie rodziny i czy Caden rzeczywiście sprawi, że Avery nie zapomni tych świąt?

Symfonia zakazanych emocji w świątecznym wydaniu według Nany Bekher jest tak wciągająca, że za nic nie będziecie chcieli się od niej oderwać. Autorka prowadzi wysublimowaną grę zmysłów, przy której wypieki - nie tylko te świąteczne! - macie gwarantowane. Namiętna rozgrywka między dwojgiem osób, które nie powinny się pragnąć, i klimat świąt - ta mieszanka przyspieszy bicie waszych serc. Ja polecam gorąco.

AT. Michalak

AUTORKA GRZESZNEGO PRAGNIENIA

Nana Bekher to pseudonim artystyczny autorki powieści obyczajowych i erotycznych. Prywatnie żona, matka dwójki urwisów, miłośniczka kawy i czekolady. Z wykształcenia nauczycielka, której zamiłowanie do czytania przerodziło się w pasję do opowiadania historii. Zadebiutowała w 2019 roku książką Nieznośny milioner, która szybko stała się bestsellerem. Czytelniczki pokochały zarówno jej serię Włoskie pożądanie, jak i powieści: Zamknij oczy, Zapach grzechu, Smak pożądania,

Nie uciekniesz i Będziesz moja. Jej opowiadanie ukazało się także w antologii Niegrzeczna miłość.

Informacje dodatkowe o Nie zapomnisz tych świąt:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-10-27

Kup książkę Nie zapomnisz tych świąt

„Otula mnie spojrzeniem, zapewniając troskę i spokój, a jednocześnie jest w nim coś tajemniczego, coś, co niekoniecznie chciałabym odkryć.” „Czuję jednak, że pod tą romantyczną duszą kryje się jeszcze jedna. Bardziej niegrzeczna, wyuzdana, bardziej seksowna. Właśnie tę stronę będę chciał z niej wydobyć w najbliższych tygodniach.” „Czarny, seksowny komplet, w skład, którego wchodzą stringi, pończochy i stanik. Aż przełykam ślinę i poprawiam uciskające spodnie, bo właśnie wyobraziłem sobie w nim Avery. Wtedy nie jest moją grzeczną siostrzyczką, tylko gorącą kusicielką, która głośno jęczy moje imię, gdy ją ostro posuwam.” „Plan został wprowadzony w życie i muszę postępować zgodnie z nim.” „Oczami wyobraźni widzę,jak zdzieram z niej fartuszek, sadzam ją na blacie,rozchylam nogi i ostro wbijam się w jej cipkę, a ona przyjmuje mnie całego i wykrzykuje moje imię, kiedy doprowadzam ją do orgazmu.” „To się staje niebezpieczne, bo zbyt mocno go pragnę. Pragnę, by mnie dotykał, całował,wziął w ramiona, zaniósł do sypialni i tam…”

Nie zapomnisz tych świąt - opinie o książce

"Nie zapomnisz tych świat" Nany Bekher to moim zdaniem znakomity romans z wątkiem zemsty oraz nietypowej miłości w tle.

Książkę przeczytałam w jeden dzień. Tak mnie pochłonęła, że nie mogłam się od niej oderwać. Myślę też, że książkę można przeczytać po świętach, ponieważ większość akcji dzieje się przed świętami.

Od tej historii nie sposób się oderwać. Główny bohater żyje zemstą na swoim ojcu, który porzucił rodzinę i stworzył nową. Przysiągł, że rozkocha swoją przyrodnią siostrę Avery i ją złamie.

Caden nie zdaje sobie tylko sprawy, że tajemnice rodzinne, mogę wstrząsnąć i jego światem.

Powieść z ciężką tematyką, napisana naprawdę lekkim stylem. Zakazana miłość, szokujące tajemnice, nie tylko jedno złamane serce i zemsta. I jak sam tytuł sugeruje, ci bohaterowie naprawdę nie zapomną tych świat.

Ja w sumie również. O tej historii tak łatwo nie zapomnę. Jest bardzo oryginalnie wymyślona. Emocje bohaterów czułam czytając tą powieść. Caden może swoją zemstą nie wzbudził mojej sympati od początku, jednak polubiłam tego niedobrego bohatera. Zmienił się gdy poznał szokującą prawdę.

Polecam z całego serca ❤️

" To Ty nauczyłaś mnie miłości - szepcze w moje usta, a ja przerzucam spojrzenie na jego kuszące wargi. Ty pokazałaś mi to uczucie. Otworzyłaś się przede mną, ale i ja otworzyłem się przed tobą - dodaje. Nigdy nie czułem czegoś takiego, dlatego wiem, że to prawdziwe.... "

Zemsta, żal, miłość, pożądanie, tajemnice, smutek..

Caden po śmierci swojej mamy, planuje zemścić się na swoim ojcu, który ich zostawił. Głównym punktem zaplanowanej zemsty jest jego przyrodnia siostra.
Chłopak postanawia rozkochać ją w sobie, by później ją zostawić. Niestety nie zdaje sobie sprawy, że może się zakochać.

Czy uda się Cadenowi plan i Avery mu ulegnie?
Co zrobi Caden w momencie, kiedy zorientuje się, że czuję do dziewczyny coś więcej?
Jakie tajemnice wyjdą na jaw związane z ich rodziną?

Jak postąpi Avery, kiedy dowie się całej prawdy? Tymbardziej, że Caden był jej pierwszym chłopakiem..

Sięgnijcie po tą historię i sami się przekonajcie. Książkę czyta się bardzo przyjemnie i lekko. Czytając ją ciężko się oderwać.. Dodatkowo towarzyszy jej świąteczny nastrój.. 😊
Kolejny raz nie zawiodłam się czytając książkę tej autorki 💚

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2022-01-09,

🔥💔🔥❤️ RECENZJA 🔥❤️🔥💔🔥

Autor: @nana_bekher_autorka

Wydawnictwo: @wydawnictwo_pascal_books

Nie zapomnisz tych świąt.

Caden po śmierci matki, postanawia wrócić, do rodzinnego miasta, skąd pochodziła. Postanawia spotkać się z ojcem, który porzucił chłopaka i jego matkę, gdy ten był malutkim dzieckiem. Ma plan, by zemścić się na mężczyźnie i zburzyć jego poukładane życie. Gdy dociera na miejsce, spotyka swoją przyrodnią siostrę Avery. Chłopak w celu zemsty chce wykorzystać siostrę.

Avery jest miłą dziewczyną w typie romantyczki, która dowiedziała się, że ma przyrodniego brata. Caden ma jednak inne plany co do niej. Chce ją w sobie rozkochać, a następnie porzucić. Jednak z dnia na dzień, rodzi się między nimi uczucie, którego nie są w stanie powstrzymać. Co to za uczucie? 🤔

Miłość brata do siostry, czy może coś więcej? 🤔

Czy Caden zemści się, czy odpuści? 🤔

Na te pytania znajdziecie, odpowiedź jak sięgając po książkę.

Dla mnie ta książka była świetna. Osobiście uwielbiam książki Nany i mogę brać je w ciemno. Autorka pisze prostym językiem, przez co czyta się dobrze. Ta historia zaciekawiła mnie, od pierwszych stron. Nie mogłam oderwać się, od czytania.

Historia Avery i Caden wywołała u mnie różne emocje. Czasem było mi szkoda tej pary. Z dnia na dzień dowiedzieli się, że są rodzeństwem, a w dodatku dochodzą do tego, uczucia romantyczne, które nie powinny mieć miejsca. Ale czy na pewno? 🤔

Z każdą książką wydana przez autorkę widać jak się rozwinęła.

Polecam wam tę książkę z czystym sumieniem 😁 ♥️.

Gratuluję autorce i czekam na więcej 📚 😁.

Bardzo dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Avatar użytkownika - Bernardynka00608
Bernardynka00608
Przeczytane:2022-01-02,

❄️ RECENZJA ❄️
❄️ Tytuł: Nie zapomnisz tych świąt
❄️ Autor: Nana Bekher @nana_bekher_autorka
❄️ Wydawnictwo: Pascal @wydawnictwo_pascal_books
❄️ Gatunek: Romans

Caden był wychowywany bez ojca .Zostawił ich jak był jeszcze malutki. Mama stara się zapełnić tę pustkę.Niestety umiera i Caden w wieku 22 lat zostaje sam.Wcześniej zatrudnił detektywa i zbierał informacje o nowej rodzinie ojca, wie o nich wszystko, wie ,że ma siostrę i obmyślił plan....plan zemsty na ojcu za to,że ich zostawił. Chcę rozkochać w sobie swoją przyrodnią siostrę a później złamać jej serce.
Przyjeżdża do miasta gdzie mieszka jego ojciec i odwiedza go w domu...William wie kim on jest..... Avery poznaje brata ....jest zaskoczona...rodzice nigdy jej nie wspominali o nim....jest na nich zła a Caden to wykorzystuje....na początku zaprzyjaźnia się z nią....i od pierwszego spotkania tych dwoje stara się zachowywać jak przyrodnie rodzeństwo.....,ale Caden wdraża kolejne etapy swojego planu....Jednak sam jest zaskoczony,że Avery wywarła na nim takie wrażenie.....Po pewnym czasie zaczyna się zastanawiać czy jeszcze realizuje swój plan czy już jednak jest to coś więcej....
Avery to romantyczka ,nie lubiąca imprez, bardzo dobrze się uczy, jeszcze nigdy się nie zakochała. A Caden to przystojny chłopak, imprezowicz, nie wierzy w miłość,kobiety potrzebuje tylko do seksu.....
Jak dalego posunie się Caden w realizacji planu?
Kiedy jego plan wymknie się spod kontroli?
Czy Caden uwierzy w miłość?
Czy Avery się nim zakocha?
Jakie będą skutki uboczne tego planu?
Jaki tajemnice skrywa ich ojciec?
Kochani polecam z całego serca 📖 Nie zapomnisz tych świąt. Ta książka opisuje miłość.....,ale tą zakazaną.......Miłość to uczucie,na które żadne plany mogą nie działać,ona rządzi się swoimi prawem i ma swoje plany..... To kolejna cudowna historia, którą czyta się z uwagą, skupieniem i z przyśpieszonym biciem serca.A dodatkowo klimat świąt dodaje temu większej cudowności,bo to czas magiczny.
Zaczytajcie się w tej cudownej histori Cadena i Avery. Zobaczcie jak wielką siłę ma to piękne uczucie. Dla mnie 10/10.

Avatar użytkownika - MojaChwilaNoca
MojaChwilaNoca
Przeczytane:2021-12-19,

,,Nie zapomnisz tych świąt" to książka, która swoim magnetyzmem przyciąga, by wejść w świat, który nie jest idealny, a zemsta przysłania prawdziwe uczucia.

Caden przystojny młody chłopak, który nie miał łatwego życia. Los nie był mu przychylny, pozostawiony przez ojca, żył w świecie, gdzie matka ciężko pracowała na jego dobre wychowanie. Chęć zemsty na ojcu przyćmiła wszytko, a śmierć matki, była palnikiem zemsty, jaką sobie zaplanował.

Avery przyrodnia siostra Cadena. Nie świadoma o przeszłości ojca, w jednej chwili zmienia się u niej wszystko, zyskuje starszego brata i otwiera mu drzwi do swojego życie. Zawsze poukładana i akceptująca decyzję ojca.

Co się wydarzy między rodzeństwem? Jakie tajemnice ujrzał światło dzienne? Czy Caden będzie w stanie doprowadzić swój plan do końca? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

Nana Bekher jest mistrzynią w pisaniu książek o zakazanym uczuciu i tak książka jest tego dowodem! Autorka sprawiła, że nie można się oderwać od książki, która wciąga już od pierwszych stron! Caden zagubiony chłopak, który w swoim życiu bardzo mocno odczuł brak ojca i właśnie to zadecydowało o jego zemście. Avery dziewczyna, która życie przeżyła pod kloszem, ale mająca serce na dłoni. Wiadomość o przyrodnim bracie zaskoczyła ją, ale zdecydowanie była otwarta na tę znajomość! Podziwiałam ją, widząc wewnętrzną walkę, jaką ze sobą i swoim sumieniem prowadziła!

Książka to elektryzująca historia, która z każdą kolejną stroną, pobudzała wyobraźnię! Jest tajemniczo, namiętnie i przede wszystkim czuć magię świąt! Książka idealnie wkomponowała się w klimat świąteczny, który jest dodatkowy atutem! Zakończenie jest nieprzewidywalne, co sprawia, że na samym końcu jest nam mało! Polecam !

Cayden Polk żyje rządzą zemsty. Zemsty na ojcu, że zostawił jego mamę i jego i założył drugą rodzinę. Teraz kiedy mama nie żyje, postanawia zburzyć idealny świat mężczyzny. Celem do realizacji planu jest jego przyrodnia siostra. Chce ją w sobie rozkochać i porzucić.
   Avery Trembly jest wrażliwą i uczuciową młodą kobietą. Szybko znajduje wspólny język z braciszkiem, tylko nie wie jak sobie poradzić z uczuciem do niego, któremu daleko do relacji siostra-brat.
   Czy plan się powiedzie? A może wszystko pójdzie w innym kierunku? Co zrobi rodzina, gdy prawda wyjdzie na jaw?

Bardzo lubię książki Nany. Po każdą sięgam z przyjemnością i w ślepo, bo wiem, że się nie zawiodę. "Nie zapomnisz tych świąt" zaintrygowało mnie planem zemsty na ojcu przez przyrodnią siostrę. Zakazana relacja zawsze budzi moją ciekawość.
    Główny bohater, Caden, to mężczyzna zraniony. Odtrącony przez ojca, po latach szuka ukojenia. A jedynym sposobem jest zemsta. Ma cel, jest nieugięty i zaparty. Nastawiony na sukces. Potrafi udawać i zakładać maski. Aktor doskonały. Na szczęście w miarę przekręcania kolejnych kartek, moja opinia względem Cadena była coraz bardziej pozytywna.
    Avery to taka słodka, miła i uprzejma młoda kobieta. Ambitna i dążąca do celu, jeśli chodzi o naukę. Empatyczna ale nie do końca świadoma tego, że może się podobać płci przeciwnej. To nie jest typ imprezowiczki. Ona jest zbyt grzeczna i poukładana. A przez to wszystko stała się łatwym celem.
   Relacja głównej pary bohaterów przebiega stopniowo. Od uprzejmości, po stopniowe dawkowanie zagrań nie przeznaczonych dla związku brat-siostra. Autorka fajnie podkręcała akcję. Podgrzewała temperaturę i studziła, tym samym wzbudzając zniecierpliwienie co do dalszych wydarzeń. W powieści znalazły się sceny miłosne, które działały na zmysły. Rozpalały, barwiły policzki na czerwono i powodowały szybsze bicie serca.
    Na plus tajemnica, która finalnie zburzyła wszystko. Tak samo jak pozostali bohaterowie, przez co wyszło wielowątkowo. Ale wszystko spójnie się ze sobą łączyło tworząc przyjemny dla oka obraz.
   Najnowsza powieść autorki jest niezwykle romantyczna. Równie gorąca co trzymająca w napięciu. Udało się tutaj również wprowadzić świąteczny klimat, który w pełni oddał tą euforię przygotowań do tego magicznego czasu. Wszystko to spowodowało, że dosłownie przepłynęłam przez tą książkę. Przeczytałam ją ekspresowo. Wystarczyło kilka godzin. Pochłaniająca i pasjonująca. Dwutorowość narracji jest ogromnym plusem. Skusicie się na tą pozycję? Warto.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo Pascal

❄💕❄RECENZJA❄💕❄

„Fascynuje mnie,intryguje, pożądam go, ale jest zakazany.Jest moją zakazaną fascynacją.”

Caden,po śmierci swojej matki, postanawia odnaleźć,ojca,który zostawił ich bez środków do życia i opieki. Chce zemścić się,za doznane krzywdy na jego najbliższych.
Za cel zemsty,stawia sobie dziewiętnastoletnią przyrodnią siostrę Avery a także firmę ojca.
Nagłe pojawienie się Cadena, budzi w dziewczynie bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony, jest zła na rodziców, że zataili przed nią prawdę, z drugiej natomiast jej postrzeganie przyrodniego brata, jest dalekie od, wyłącznie siostrzanych uczuć. Ciepło przyjęty w rodzinie Caden, nie zamierza jednak odpuścić swojego diabelskiego zamiaru zniszczenia rodzinnej sielanki.
Sprawy się komplikują, gdy okazuje się, że mała Avery, oprócz czysto fizycznego pociągu, zaczyna go fascynować i budzić w nim uczucia, których nigdy wcześniej nie dopuszczał do siebie. Jednak gdy sprawy między nimi posuwają się za daleko, jego przeszłość wraca i wszystko sypie się jak domek z kart.
Ta relacja, od początku była: zakazana, niemoralna, niewłaściwa, a jednocześnie pełna pasji i namiętności. Jednak czy pozostawiła za sobą same ofiary zakazanego uczucia i zemsty? Czy może tylko naprawiła błędy i tajemnice przeszłości?
O tym przekonacie się czytając książkę „Nie zapomnisz tych świąt.
Cały czas mamy w głowie tą zakazaną relację, ale ta chemia między Cadenem i Avery, nie jest w stanie ustrzec ich przed konsekwencjami tej niemoralnej namiętności.
Jednak, czytając te gorące i pikantne momenty, jakoś daleko mi było do wyobrażenia sobie tej dwójki jako przyrodnie rodzeństwo.
Nie mniej jednak moralność została tu nieźle zachwiana, ale czy finalnie napewno?
Świetna historia, która znowu prezentuje nam unikatowy i jedyny w swoim rodzaju styl autorki.
Świetni e wykreowani bohaterowie, zarówno męscy, jak i żeńscy.

No, w tym wszystkim atmosfera świąt. A, że jest to moja pierwsza świąteczna książka, przeczytana w tym roku, to dzięki niej już moglam poczuć zapach i świąteczną aurę zbliżających się świąt Bożego narodzenia.
A no i z utęsknieniem wypatruję śniegu.
Polecam gorąco na jesienno/zimowy wieczór, przy gorącej czekoladzie lub świątecznej herbatce.
Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu, za możliwość przeczytania i zrecenzowania tego cuda.

Caden i Avery, dwoje młodych ludzi, przyrodnie rodzeństwo, które poznaje się osobiście dopiero wtedy gdy oboje są dorośli. Z tą różnicą,że Caden wie o istnieniu siostry, a ona o nim nie ma pojęcia.
Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia Caden staje w drzwiach domu w którym mieszka Avery z rodzicami. Chłopakiem kieruje chęć zemsty, zemsty ba swoim biologicznym ojcu, który zostawił jego i mamę.
Chłopak planuje zemścić się na ojcu za pomocą siostry, dlaczego? Bo wie, że to właśnie ona jest oczkiem w głowie Taty i to go zaboli najmocniej.
Książka jest naprawdę bardzo dobra, zakazany wątek to dla mnie strzał w dziesiątkę. Uwielbiam czytać książki o zakazanych relacjach. Powodują dodatkowy dreszczyk emocji, którego brakuje na co dzień! Chciałabym więcej takich książek! Historia bardzo ciekawa, wiele się dzieje, przez co czyta się bardzo szybko i z ciekawością. Mój minus jest taki, że jak dla mnie za mało w niej Świąt.
Okładka piękna błyszcząca, dodatkowo zakazane relacje to musi zwiastować sukces!
Polecam Wam, bo książka wyróżnia się na tle innych.
Zakończenie tej historii dla mnie idealne i za to dziękuję Autorce

Avatar użytkownika - Nessi98
Nessi98
Przeczytane:2022-01-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Książki 2022,
Passion. Love&Wine #2
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Passion. Love&Wine #2

Zakazane uczucie, rodzinne sekrety i urokliwy pensjonat z winnicą Grant Tumbler po rozstaniu z narzeczoną sprzedaje dom w Atlancie, zostawia firmę pod...

Pokusa dotyku
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Pokusa dotyku

Natán Navarro to mężczyzna, na którego przyszedł czas, by przejąć interesy ojca. Wkracza do brutalnego i niebezpiecznego świata, rządzącego się własnymi...