Niebezpieczny kochanek

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d
ISBN: 83-241-2682-1

Ashton Merrick to hrabia z piekła rodem. Jednak w łotrostwie nie dorównuje swemu ojcu, który nie cofnie się przed ohydnym szantażem, by wymusić na synu posłuszeństwo... i niecny postępek. Ashton ma uprowadzić niewinną Rhiannon, by ojciec mógł ją uczynić swą czwartą żoną. A trzy poprzednie żony umarły młodo - w zagadkowych wypadkach.

Kup książkę Niebezpieczny kochanek

Opinie o książce - Niebezpieczny kochanek

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2015-03-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (327) książek w 2015 roku, Mam, Romanse,
Książka ta jest pierwszą z trzech części o rodzeństwie traktowanym przez własnego okrutnego ojca jako marionetki do dążenia do realizacji własnych podłych celów. Ash na zlecenie ojca ma porwać Rhiannon i przywieźć ją do zamku ojca. Jednak szybko zakochuje się w dziewczynie, którą uwodzi. Powieść właściwie zaczęła mi się podobać dopiero od połowy, kiedy to Ash i Rhiannon przybywają do "Rumieńca ladacznicy" Wcześniej cieżko było mi się zorientować o co tu chodzi. Potem na szczęście nie miałąm czasu się nudzić, bo akcja pędziła az do samego konca.
Avatar użytkownika - Paola35
Paola35
Przeczytane:2020-02-19, Ocena: 4, Przeczytałam, 2020,
Ostatni sezon
Brockway Connie0
Okładka ksiązki - Ostatni sezon

Intrygujące sekrety serc i niebezpieczne ścieżki miłości.\r\n\r\nLady Lydia jest królową londyńskich salonów, do czasu gdy dowiaduje się...

Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska