Niebo nad Fatimą

Wydawnictwo: Bernardinum
Data wydania: b.d
Język oryginału: Polska

Jeżeli pragniesz dokładnie poznać historię objawienia w Fatimie, to koniecznie musisz sięgnąć po książkę zatytułowaną "Niebo nad Fatimą". To zachwycająca, absorbująca oraz pochłaniająca na długie godziny pozycja, która z pewnością uświadomi Czytelnikom, że wiara oraz modlitwa mają ogromną moc.

"Niebo nad Fatimą" to publikacja, która w prosty i przystępny sposób opisuje historię objawień, które miały miejsce w Fatimie. Minęło już 100 lat odkąd Matka Boża ukazała się trójce dzieci i przekazała im najważniejsze przesłanie dotyczące nadchodzących wydarzeń w dwudziestym wieku.

Matka Boża zwróciła uwagę na fakt, że ludziom potrzeba więcej wiary, nawrócenia oraz modlitwy. Historia opisana w tej książce nie kończy się jednak na 1917 r. Ukazuje również dalsze losy świata, podczas których spełniają się tajemnice powierzone dzieciom z Fatimy. Czytelnik łatwo może się przekonać, że modlitwa ma ogromną moc. Historie opisane w książce skłaniają do przemyśleń oraz do głębszego zastanowienia się nad otaczającym nas światem.

Kup książkę Niebo nad Fatimą

Opinie o książce - Niebo nad Fatimą