Niegrzeczna miłość

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla ciebie zestaw, którym będziesz mogła rozkoszować się w całości - dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów!

Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Uważaj, w środku zawarta jest dawka emocji większa niż na najbardziej wyczekiwanej randce!

Nie musisz czekać na specjalną okazję, by zafundować sobie prezent, ale kolejna niegrzeczna antologia to doskonały pretekst, aby ze sprawianiem sobie przyjemności nie zwlekać ani chwili dłużej!

Informacje dodatkowe o Niegrzeczna miłość:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-02-10

Tagi: walentynki bóg

Kup książkę Niegrzeczna miłość

Niegrzeczna miłość - opinie o książce

Tytuł: Niegrzeczna Miłość

Autor: Michał Golkowski, Vi Kelland, Penelope Ward, Agata Czykierda-Grabowska, Gabriela L. Orione, Anna Bellon, Monika Skabra,Ludka Skrzydlewska, Alicja Skirgajłło, Riva Scott, Nana Bekher

Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki / Kobiece

Rok Wydania: 2021

Ilość Stron: 408

Ocena: 7/10

Opis:

Jeśli z pudełka z czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla Ciebie zestaw, w którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych Autorów i Autorek! […]

Recenzja:

Antologie stały się moim sposobem na męczące dnie. Przeważnie są to lekkie opowiadania z uczuciem lub pikanterią w tle, chodź od takich kryminalnych wcale się nie uciekam, żeby nie było :) Myślę, że musiałam też w jakimś stopniu do nich dorosnąć, bo miałam wrażenie, że tak krótka forma dzieła, nie daje możliwości zamknięcia danej historii w całości. Z czasem dopiero zobaczyłam większy potencjał w takich właśnie historiach. I właśnie to, że są krótkie, konkretne pozwoliło mi na pełen odpoczynek przy nich.

Tym razem na warsztacie znalazły się pikantne historie rodem z seriali i filmów. Nie spodziewałam się od razu rzutu na głęboką wodę, a tak właśnie rozpoczyna się owy zbiór. Romans w biurze, który nie przystoi; historia w górach (mam takie wrażenie, że miłość w górach jest najlepsza!); normalni ludzie i pomysły, które raczej są wyjątkowe, bo przecież kto by użył numeru z toalety? Przyznaję, że to taki zbiór, dzięki któremu pozwoliłam sobie poznać (w końcu!) Vi Kelland, ale i nowe polskie Autorki (i Autora również!).

Jedne opowiadania są lepsze, inne słabsze. Nie zmienia to faktu, że jestem jednak na tyle zadowolona, by z chęcią sięgać po każdego Autora indywidualnie! Każdy ma swój styl, każdy ma swoje pomysły i nawet jeśli coś przewija się tematycznie po raz enty, zupełnie mi to nie przeszkadza! Sposób w jaki Pisarze prowadzili swoje historie jest świetny, chodź zapewne każdy indywidualnie widzi daną fabułę. Podoba mi się, że każdy z Autorów po swojemu widzi miłość i to jak można ją określić.

Uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet jeśli nie każdy lubi opowiadania to będę tą, która sama się przekonała, że są świetne, nawet jeśli krótkie i chciałoby się, by dana opowieść miała więcej w sobie, a może i nawet całą osobną książkę! Dodatkowo, myślę, że to kolejny dowód na to, że w każdej chwili warto sięgać po nowych Autorów. To okazja, by poznać historie, o których się słyszało, albo wiele albo nic. Miło mi było poznać panią Gabrielę, Annę czy Ludkę (świetne imię, tak swoją drogą!). Na pewno chcę spotkać je ponownie!

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2021-03-31, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Z każdej przeszłości należy wyciągnąć wnioski. Każde cierpienie uszlachetnia i wnosi w nasze życie coś pozytywnego.

@niegrzeczneksiazki

Miałam niebywałą przyjemności spędzić czas z antologią, w której jest ogrom opowiadań niegrzecznych związanych z walentynkami. Samo dobranie większości moich ulubionych autorek i zebranie ich historii w jedną książkę, tym bardziej skłoniło mnie do sięgnięcia po nią. Wprost nie mogłam się oprzeć by poznać ich twórczość, spisaną nie jak zwykle w tomy, lecz krótkie, szybkie i romantyczne zwięzłe teksty.

Mamy tutaj zebrane opowiadania różnorodne, inne od siebie, z których zdecydowanych mam faworytów. Najbardziej skradły moje serce Vi Keeland z Penelope Ward i ich szalona historia z panem dobra zabawa, jak zwykle przepełniona humorem, także Nana Bekher i jej przystojniak z krainy snów, o którym większość z nas chciała by pomarzyć i śnić oraz Agata Czykierda-Grabowska i duch minionych walentynek, który przeniesie nas w lawinę wspomnień, z których możemy wyciągnąć pewne wnioski. Poznamy również się z historią przyszłości i robotem do zadań specjanych spełniającym nawet te najbardziej wymagające, wyjzdazd integracyjny, muzyka szukającego weny, zwierzenia w taksówce, samotny wypad w góry, niesamowitego weterynarza oraz niezadowoloną małżonkę mafiosa. Każda autorka spisała bardzo dobrze czytające się i wciągające nas dzieła. Może ciut za krótkie i zdecywodnie chciało by się więcej i więcej. Opowiadania namiętne, erotyczne, porywające, zaskakujące, zabawne, zmuszające bohaterów czasem do podjęcia ryzyka, spróbowania szansy, postawienia wszystko na jedną kartę. Każdy kto weźmie tą książkę powinien znaleźć coś dla siebie tak jak ja. Polecam do przeczytania, oraz jako dobry prezent dla kobiety lubiącej historie pełne namiętności, która nie lubi czytać za długich i wielotomowych książek

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2021-03-14,

Jest to kolejna antalogia, którą miałam okazję przeczytać dzięki @niegrzeczneksiazki @wydawnictwo.kobiece

"Niegrzeczna miłość" zawiera dziesięć opowiadań takich autorów jak:
❤ Ludka Skrzydlewska "Gdy opadną maski"
❤Anna Bellon "W rytmie"
❤Michał Gołgowski "Tester"
❤Gabriela L. Orione "Kierunek: miłość"
❤Alicja Skirgajłło "Pech to moje drugie imię"
❤ Agata Czykierda-Grabowska "Duch minionych walentynek"
❤ Riva Scott "Przewrotny los"
❤ Monika Skabara "Marzenie Anny"
❤Nana Bekher "Wyśniony"
❤ Vi Keeland i Penelope Ward "Gorąca linia"

Jak sami widzicie wszystkie tytuły związane są z miłością. W każdym opowiadaniu przewija się motyw Walentynek.

Wszystkie te krótkie opowiadania czytało się przyjemnie, ale wiadomo jedne podobały się bardziej, a drugie mniej.

Sama chciałabym wyróżnić dwa:

- Pierwsze to opowiadanie Alicji Skirgajłło "Pech to moje drugie imię". Było zabawnie i śmiesznie. Bohaterka Lena naprawdę miała małego pecha :P

Ogólnie to podobało mi się ono najbardziej chyba ze względu na to, że działo się to w Zakopanym...a ja ostatnio całym sercem jestem w górach i dlatego ono urzekło mnie najbardziej😍

- a drugie to opowiadanie Ludki Skrzydlewskiej "Gdy opadną maski". Akcja dzieje się na balu maskowym. Amelia - dziewczyna z blizną na twarzy i Marcel - szef Amelii. Wiadomo... gorąca atmosfera i te sprawy... Szef i jego "podwładna", która nie akceptuje swojego wyglądu... Był to taki współczesny 'Kopciuszek' ale bardzo mi się podobał ;)

Jeżeli lubicie krótkie opowiadania to zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję:)

Czy lubicie czytać opowiadania?? Ja ostatnio je polubiłam. To jest taki mój przerywnik między grubszymi książkami.
Fajna opcja.

11 autorów, 10 opowiadań o miłości. Każde jest inne, w swoim rodzaju. Jednak jedno je łączy... miłość. Przyznaję, że po przeczytaniu mam mieszane uczucia, nie wszystkie przypadły mi do gustu. Jedno wyróżnia się na tle innych. I jest to opowiadanie duetu Vi Keeland i Penelope Ward. Jak zwykle autorki mnie nie zawiodły. To mój number 1️⃣. A reszta no cóż... Jedne lepsze, drugie słabsze. Jedne totalnie nie było w moim stylu i do mnie nie przemówiło. I było to opowiadanie "Tester".

„Najważniejsze to zaakceptować przeszłość, żyć teraźniejszością i z odwagą patrzeć w przyszłość”

Kolejna antologia, na której się nie zawiodłam i z przyjemnością oddałam lekturze. Dziesięć bardzo fajnie napisanych romantyczno-erotycznych historii, tak bardzo różnych, a zarazem sprowadzających się do jednego - MIŁOŚCI. Poszukiwania, pragnienia, kosztowania i przede wszystkim wiary w nią. Wszystkie autorki w swoich opowiadaniach, świetnie oddały magię Walentynek, jednak najbardzej zaskoczył mnie jedyny rodzynek, którego opowiadanie było takie inne, prawdopodobnie, na nieszczęście dla ludzkości przewidywalne, ale też takie mega pikantne. Z każdego mogłaby być super książka!
Może jakaś kontynuacja drogie autorki i autorze?
??????????
„Gdy opadną maski”
LUDKA SKRZYDLEWSKA
Walentynkowy wyjazd integracyjny, bal maskowy, dzięki któremu można „być sobą” i noc z szefem... jakie mogą być konsekwencje ukrywania tożsamości ???
„W rytmie”
ANNA BELLON
Walentynkowy koncert pewnego zespołu, powłóczyste spojrzenia znajomej barmanki w stronę wokalisty i noc spędzona na gorących igraszkach, początek ? Czy jednorazowe Tourne?
„Tester”
GOŁKOWSKI MICHAŁ
Oj to to jest dopiero historia Aleksiej i Oksana, które z nich jest prawdziwe, które z nich zaprogramowane by być własnością? Jedno jest pewne, czy w tym czy w „innym świecie” sex z odpowiednią osobą jest zawsze niesamowity.
„Kierunek Miłość”
GABRIELA L.ORIONE
Taksówkarz jak Ksiądz, ile on się nasłucha ciekawych i pikantnych opowieści od swoich pasażerek, tym bardziej w Walentynki, są one nad wyraz rozmowne.
„Pech to moje drugie imię”
ALICJA SKIRGAJŁŁO
Zima, Zakopane, luksusowy kompleks hotelowy, sex....Nauczyć się jeździć na nartach i zakochać się w instruktorze to jest coś, nawet jeśli on ma swoją tajemnicę- dlaczego nie?
„Duch minionych Walentynek”
AGATA CZYGIERA-GRABOWSKA
Złość, upadek, podróż w czasie z przystojnym przewodnikiem, wyjaśnienie wielu niedokończonych spraw, wstrząśnienie mózgu, miłość ...i walentynkowa kolacje na cześć pewnego psa.
„Przewrotny Los”
RIVA SCOTT
No tak, czasem to na co czekamy całe życie jest tuż pod nosem, a my zaślepieni i niepewni żyjemy w nieświadomość prawdziwie gorących uczuć.
„Marzenie Anny”
MONIKA SKABARA
Luca Morinello i Anna ... tak chciałam wiedzieć co u nich! Teraz już wiem - Walentynki spędzili idealnie i to dzięki Saszy, oj ona potrafi postawić rodzinę na nogi.
„Wyśniony”
NANA BEKHER
W zeszłe Walentynki, Ava rozstała się ze swoim zaborczym chłopakiem, od tego czasu, codziennie śni jej się mega przystojny facet, z którym uprawia wspaniały i gorący sex.
Czy dane jej będzie spotkać go na jawie ?
„Gorąca Linia”
VI KEELAND
PENELOPE WARD
To jest świetna historia z takim lekkim przesłaniem : nawet numer zapisany w publicznej toalecie, może doprowadzić do prawdziwej miłości!

„NIEGRZECZNA MIŁOŚĆ”
Praca zbiorowa Niegrzeczne Książki Wydawnictwo Kobiece

Zbiór miłosnych, romantycznych i erotycznych opowiadań przeznaczony dla dorosłych czytelników. Niezapomniane przygody. Część opowiadań bardzo mi się podobała, część mniej. Całość moim zdaniem zasługuje na 8/10.
Emocji tutaj nie zabraknie. Jeżeli lubicie takie klimaty to ta książka jest idealna dla was.
„Gdy opadną maski” Ludka Skrzydlewska – gorąco polecam. Niesamowite opowiadanie. Ludzie z kompleksami także mają prawo do miłości.
“Pech to moje drugie imię…” Alicja Skirgajłło - gorąco polecam. Poznajcie historię nauki jazdy na nartach.
Reszta opowiadań jest również dobra. Zachęcam do przeczytania. Barwne postacie, super fabuły. Nie czekajcie do kolejnych Walentynek tylko szbko biegnijcie do sklepu po tą wyjątkową książkę. Znajdziecie tutaj 10 elektryzujących i emocjonujących opowiadań. Wśród 10 pań znalazł się również rodzynek Michał Gołkowki.
Książka przypadła mi do gustu, dlatego szybko mi się ją czytało. Znane nazwiska tym bardziej przyciągają. Vi Keeland i Penelope Ward, Nana Bekher, Anna Bellon, Agata Czykierda-Grabowska, Michał Gołkowski, Gabriela L. Orione, Monika Skabara, Alicja Skirgajłło, Ludka Skrzydlewska i Riva Scott.
Polecam.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-02-28, Ocena: 3, Przeczytałam,

Niegrzeczna miłość ????
10 opowiadań, 10 różnych historii .
Każda z nich miała coś w sobie .
Zdarzyły się historie które mnie bardzo wciągnęły że pragnęłam czytać i czytać oraz takie które mnie nudzily i nie były niegrzeczne. Najbardziej przypadły mi do gustu ostatnie opowiadania znałam styl autorek i wiedziałam że mogę liczyć na mocne wrażenia było tu niegrzecznie i ciekawie . Opowiadanie @vi_keeland oraz @penelopewardauthor porwał mnie od pierwszych stron . Opowiadanie @monika_skabara zaciekawiła mnie pod względem poprzednich książek i tutaj mamy fragment powiązany do nich i bohaterów których bardzo polubiłam. Opowiadanie @nana_bekher_autorka sprawiło że było mi gorąco i odebrało oddechu . Książke oceniam pół na pół ponieważ w jednych opowiadaniach było bardzo niegrzecznie w innych mniej . Walentynki pojawiły się wszędzie więc dla fanki tego dnia idealna książka :)

„Niegrzeczna miłość” to zbiór dziesięciu krótkich opowiadań. Jedno z nich zostało napisane przez mój ulubiony duet Vi Keeland & Penelope Ward, więc musiałam je przeczytać. Nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem, że okazało się rewelacyjne. To zdecydowanie najlepsza historia z tej książki. Dosłownie płakałam przy niej ze śmiechu.

Drugie godne uwagi opowiadanie napisała Ludka Skrzydlewska. Nie czytałam wcześniej niczego od tej autorki, ale na pewno to nadrobię. Jej historia była bardziej pikantna i też ogromnie mi się spodobała.

Niestety reszta opowiadań mnie nie porwała. Niektóre były przyjemne, ale było też kilka słabych historii. Zwłaszcza w porównaniu z dwoma wymienionymi wyżej, wypadały dość blado.

Według mnie antologia jest warta uwagi choćby dla „Gorącej linii” i „Gdy opadną maski”. Została też przepięknie wydana i ślicznie wygląda na półce. Jeśli jesteście takimi srokami jak ja, musicie ją mieć.

Avatar użytkownika - martucha180
martucha180
Przeczytane:2021-02-08, Ocena: 4, Przeczytałam, Moje 2021,

Tylko rok
Penelope Ward 0
Okładka ksiązki - Tylko rok

Powszechnie uważa się, że studia są czasem beztroski. Jednak w przypadku Teagan początek drugiego roku zupełnie nie pasował do tego opisu. Wszystko szło...

Dzień, w którym powrócił
Penelope Ward 0
Okładka ksiązki - Dzień, w którym powrócił

Dawno temu Gavin bardzo kochał Raven, a ona uważała go za najważniejszego mężczyznę w życiu. Poza uczuciem dzieliło ich wszystko, a zwłaszcza jego pieniądze...