Niekochalni. Lęk przed bliskością. Audiobook

Jak pozbyć się lęku przed bliskością i być wreszcie szczęśliwym.

Od ponad dekady lawinowo rośnie liczba singli. Coraz więcej osób ma problemy ze stworzeniem satysfakcjonującego związku. Nie sprzyja temu zawrotny pęd życia, jego konsumpcyjny styl przekładający się na relacje międzyludzkie, a także coraz powszechniejsze uzależnienie od mediów elektronicznych.

Jak się jednak okazuje, jednym z głównych powodów życia w samotności, czasem głęboko ukrytym, jest lęk przed bliskością.

Książka Niekochalni. Lęk przed bliskością Andrzeja Gryżewskiego, seksuologa i psychoterapeuty, oraz Sylwii Sitkowskiej, psycholożki i psychoterapeutki, poświęcona jest tej dojmującej bolączce naszych czasów.

Jak rozpoznać problem? Jakie ma on podłoże? Jak wpływa na seks i miłość? Jak wreszcie znaleźć partnera? Na wszystkie te pytania, a także wiele innych, znajdziesz odpowiedź w tej książce.

Informacje dodatkowe o Niekochalni. Lęk przed bliskością. Audiobook:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2020-08-11
Kategoria: Poradniki
Czyta: Filip Kosior, Baśka Liberek, Albert Osik

Kup książkę Niekochalni. Lęk przed bliskością. Audiobook

Niekochalni. Lęk przed bliskością. Audiobook - opinie o książce

Sylwia Sitkowska0
Okładka ksiązki - Dzieciństwo do poprawki. Uwolnij się od cienia rodziców, energetycznych wampirów. Wydanie II, uzupełnione

Możesz się uwolnić od trudnych doświadczeń z dzieciństwa - i żyć, jak chcesz To, jakimi jesteśmy dorosłymi, w ogromnym stopniu zależy od tego, jakimi...

Przytul swoje wewnętrzne dziecko
Sylwia Sitkowska0
Okładka ksiązki - Przytul swoje wewnętrzne dziecko

Zaopiekuj się sobą jak najczulszy rodzic    Czy jesteś dla siebie wystarczająco dobry?   Wewnętrzne dziecko, wewnętrzny rodzic, wewnętrzny dorosły...