Niekochalni. Lęk przed bliskością

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2020-08-11
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Jak pozbyć się lęku przed bliskością i być wreszcie szczęśliwym.

Od ponad dekady lawinowo rośnie liczba singli. Coraz więcej osób ma problemy ze stworzeniem satysfakcjonującego związku. Nie sprzyja temu zawrotny pęd życia, jego konsumpcyjny styl przekładający się na relacje międzyludzkie, a także coraz powszechniejsze uzależnienie od mediów elektronicznych.

Jak się jednak okazuje, jednym z głównych powodów życia w samotności, czasem głęboko ukrytym, jest lęk przed bliskością.

Książka Niekochalni. Lęk przed bliskością Andrzeja Gryżewskiego, seksuologa i psychoterapeuty, oraz Sylwii Sitkowskiej, psycholożki i psychoterapeutki, poświęcona jest tej dojmującej bolączce naszych czasów.

Jak rozpoznać problem? Jakie ma on podłoże? Jak wpływa na seks i miłość? Jak wreszcie znaleźć partnera? Na wszystkie te pytania, a także wiele innych, znajdziesz odpowiedź w tej książce.

Kup książkę Niekochalni. Lęk przed bliskością

Opinie o książce - Niekochalni. Lęk przed bliskością

Sylwia Sitkowska0
Okładka ksiązki - Dzieciństwo do poprawki. Uwolnij się od cienia rodziców, energetycznych wampirów

Dorośnij i... uwolnij się wreszcie od tego, co wpajali Ci rodzice!O tym, że dzieciństwo wpływa na dorosłe życie, wiemy co najmniej od czasów Freuda...

Odbuduj bliskość w związku
Sylwia Sitkowska0
Okładka ksiązki - Odbuduj bliskość w związku

Czym jest bliskość? Jak rozpoznać kryzys w związku? Jak odzyskać wzajemne zaufanie i intymność? Co robić, żeby być szczęśliwą parą? Nawet najbardziej...