CZYTAJ I UCZ SIĘ NIEMIECKIEGO!

Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Królewna Śnieżka czy Kot w butach. Kto z nas nie zna i nie lubi tych historii?

A teraz Baśnie Braci Grimm mogą ci pomóc w nauce języka. Czytając je po niemiecku, w naturalny sposób przyswoisz słownictwo i zwroty na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1).

W naszej adaptacji znajdziesz nie tylko 31 pełnych magii i przygód słynnych opowieści, aby trenować czytanie ze zrozumieniem.

Przygotowaliśmy również dla ciebie:

- przydatne tłumaczenia na marginesach - sprawdzasz znaczenie słów, nie odrywając się od książki,

- 62 urozmaiconych ćwiczeń- utrwalasz nowo poznane słowa i konstrukcje gramatyczne.

Zamów już dziś i przekonaj się, że to działa.

Informacje dodatkowe o Niemiecki. Die Märchen der Brüder Grimm/Baśnie Braci Grimm. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2022-09-14
Kategoria: Języki obce
ISBN: 9788367219549

Kup książkę Niemiecki. Die Märchen der Brüder Grimm/Baśnie Braci Grimm. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami

Jesteś moim niebem
Magdalena Piotrowska0
Okładka ksiązki - Jesteś moim niebem

Przejmująca, niezwykle intymna opowieść o rozczarowaniu, bólu, strachu, rozpaczy i tęsknocie. Zapis najgłębszych uczuć i najtrudniejszych emocji, z którymi...

Niemiecki w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka
Magdalena Piotrowska0
Okładka ksiązki - Niemiecki w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Ucz się niemieckiego metodą wizualną! Niemiecki w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to ilustrowany kurs leksykalno-gramatyczny na poziomie podstawowym...