Niestworzone historie

Dzieciństwo to czas beztroskiej radości i zabawy, a także pierwsza próba tłumaczenia świata dzieciom.Jak zaszczepiać w nich siłę i odwagę, chroniąc jednocześnie ich wrażliwość i ciekawość? Jak zapewnić, że to, co mają do powiedzenia jest dla nas ważne? Jak wskazać dzieciom to, co wartościowe, ocalić od zapomnienia to, o czym nadal warto pamiętać? Może właśnie czytając bajki i snując niestworzone historie?...Opowieści zawarte w niniejszym zbiorze są literackim debiutem studentów i pracowników Instytutu Psychologii UAM w Poznaniu oraz ich znajomych i przyjaciół. Autorzy bajek są jednak przede wszystkim mamusiami, tatusiami, ciociami, wujkami i przyjaciółmi dzieci, a stworzony przez nich zbiór jest dowodem fascynacji kontaktem z najmłodszymi i ich rozwojem.Niestworzone historie bawią i uczą. Pomogą dzieciom zrozumieć i rozwiązać ich problemy. Czytanie będzie pretekstem nie tylko do wspólnego spędzenia czasu, ale i do doskonałej zabawy. Pobudzi też naszą wyobraźnię i zmusi do kreatywnego myślenia, byśmy mogli sami tworzyć i opowiadać własne bajki.

Informacje dodatkowe o Niestworzone historie:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: b.d

Kup książkę Niestworzone historie

Niestworzone historie - opinie o książce