Niezdobyta. Tom 1 i 2

Bestsellerowa komedia romantyczna w nowym, jednotomowym, rozszerzonym wydaniu! Zabawne dialogi, rozpalające zmysły sceny, moc wrażeń i zachwycające krajobrazy. Poznaj emocjonującą historię Julki i Jeremiego, którzy skradli serca polskich czytelniczek.

Jestem dziennikarką. Cholernie dobrą dziennikarką. Piszę o sprawach ważnych, poruszających, mających znaczenie...
No, może nie zawsze. I niekoniecznie tym razem. Bo jak to w życiu bywa, liczy się kasa.

- Może napiszesz felieton o niedostępnych mężczyznach? Coś bardziej pozytywnego niż dotychczas? - zaleca moja redaktor naczelna.
Czuję gulę w gardle. Upijam łyk kawy, choć zamiast niej przydałaby mi się wódka z prozakiem.
- Nie łam się - pociesza. - Tak po prostu jest w tym biznesie. Wierzę, że w końcu się odbijesz. Musisz tylko zmienić tematykę, stworzyć coś lżejszego, coś dla szerszego grona odbiorców...

Mam ochotę zacząć walić głową w stolik. I nawet jeśli dostałabym od tego wstrząśnienia mózgu, to przynajmniej zakończyłabym tę żenującą sytuację z przytupem.
Ale mus to mus. Zbieram więc materiały o znanym himalaiście, który rozgrzeje czytelniczki. Po drodze pojawia się jednak mały problem. Ten problem to ja. Julka Kabat, trzydziestodwulatka szukająca wyzwań i drugiego dna w każdym temacie. I tak, zamiast popularnego hot wspinacza, decyduję się napisać o JJ-u zwanym szalonym Icemanem.
Jestem taka podekscytowana! Mam przeczucie, że to będzie hit!

A może jednak kit?

Bo JJ to dziwak. I co z tego, że na jego widok majtki mają ochotę opaść same? Jeremi Janson to szorstki, zdystansowany, tajemniczy mruk, który nie chce mieć ze mną nic wspólnego.
Ale ja się nie poddam, muszę poznać jego historię! Idę o zakład, że krążące o nim legendy to zaledwie czubek góry lodowej. Ja zaś zamierzam zdobyć tę górę, tak jak on planuje zdobyć swoją niezdobytą Czogori.
Pytanie tylko, czy oboje jesteśmy gotowi na tę wyprawę?

Informacje dodatkowe o Niezdobyta. Tom 1 i 2:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-08-12

Kup książkę Niezdobyta. Tom 1 i 2

Niezdobyta. Tom 1 i 2 - opinie o książce

Niezdobyta Mellisy Darwood okazała się świetną lekturą. Bohaterowie, których się kocha, dobry humor, górskie wyprawy i zmysłowe sceny. Dla mnie bomba.

Historia Julki i Jeremiego. Ona dziennikarka pragnąca pisać o ważnych sprawach. On alpinista planujący sam zdobyć zimą niezdobytą do tej pory górę. Julka zagrożona utratą pracy na gwałt potrzebuje mocnego tematu, takiego, który porwie czytelników. W końcu decyduje się napisać o himalaizmie. Wyszukuje Jeremiego, proponuje współpracę. Jeremi jednak początkowo odrzuca propozycję. Dlaczego? I co go skłoniło do zmiany zdania? Co się będzie działo później? Koniecznie przeczytajcie, bo to dobra historia.

Avatar użytkownika - Nessi98
Przeczytane:2022-11-19, Przeczytałam, 2022,
Wysłannicy (Tom 3). Cedyno
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Wysłannicy (Tom 3). Cedyno

Finałowy tom serii, w której miłość jest silniejsza od śmierci! Od kiedy Zuza wróciła z mrocznej Guerry, nie może zapomnieć o cierpiących...

Schizis
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Schizis

Marcja nie jest zwykłą nastolatką. Choroby, z którymi zmaga się od dzieciństwa, sprawiły, że musiała dojrzeć zbyt szybko i zyskać bolesną świadomość...