Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu według Donalda Trumpa

Kiedy słyszę słowo "nie", ono staje się dla mnie wyzwaniem. Wierzę, że tak zwane niemożliwe jest w rzeczywistości bardzo często możliwe, jeżeli jesteś gotów na ciężką pracę i jeżeli zdasz sobie sprawę z tego, że problemy mogą zamienić się w okazje
Donald Trump

Kręta ścieżka sukcesu

Donald Trump jest żywą legendą świata biznesu. Jego wielka kariera to historia pełna spektakularnych wzlotów i nie mniej widowiskowych upadków. Niejednokrotnie doświadczył na własnej skórze goryczy klęski i dlatego nauczył się przekuwać porażki w kolejne sukcesy. Wiedząc, że dziś stanowi wzór do naśladowania dla ludzi takich jak Ty - ambitnych, odważnych, gotowych podjąć się nawet bardzo ryzykownych wyzwań - szczerze mówi o tym, jak realizować swoje marzenia, pokonując wszelkie przeszkody i własne słabości.

Poczucie pewności siebie jest kluczowe na drodze do sukcesu, bo dzięki niemu możesz być elastyczny i zmierzyć się z przeciwnościami. Ta książka powstała po to, aby umocnić fundamenty Twojej pewności siebie, zdolności i pragnień, abyś nigdy się nie poddawał!

Dowiedz się od samego mistrza, jak: wrócić do gry po porażce i niepowodzeniu; zamienić wielkie problemy w jeszcze większe okazje; zmienić wrogów oraz rywali w przyjaciół i sprzymierzeńców; wykorzystać niepowodzenia do automotywacji i większej wytrwałości.
Poznaj także: listę 10 najważniejszych wskazówek Trumpa, dzięki którym odniesiesz sukces; zasady prowadzenia negocjacji według Trumpa.

Informacje dodatkowe o Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu według Donalda Trumpa:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-04-09

Kup książkę Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu według Donalda Trumpa

Dodaj cytat

Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu według Donalda Trumpa - opinie o książce

Sukces mimo wszystko. Śladami Donalda Trumpa
Donald J. Trump, Meredith McIver0
Okładka ksiązki - Sukces mimo wszystko. Śladami Donalda Trumpa

Drogowskaz Trumpa do autostrady sukcesu Żyj pasją, ale naucz się ją kontrolować Wprowadzaj w życie książkowe metody Nie pozwól wygrać obawie przed...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska