Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o Błogosławionej Mariannie Biernackiej.

"Od chwili beatyfikacji, jakiej dokonał Jan Paweł II, 13 czerwca 1999 r. w Warszawie, kult błogosławionej Marianny Biernackiej rozwija się owocnie nie tylko w diecezji ełckiej i łomżyńskiej, ale także na Białorusi i całej Polsce. Błogosławiona bez wachania oddała swe życie za synową w stanie błogosławionym. Jest ona patronką teściowych, synowych, matek, babć oraz wdów i Kół Gospodyń Wiejskich. Wspiera małżenstwa, które pragną potomstwa oraz rodziny przeżywające trudności i kryzysy.
Zachęcam serdecznie do poznania jej szlachetnego i pięknego życia. Naśladujmy błogosławioną Mariannę w jej codziennej, zwyczajnej i prostej miłości".
Bp Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki

Informacje dodatkowe o Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o Błogosławionej Mariannie Biernackiej.:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2020-07-17
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: biografie

Kup książkę Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o Błogosławionej Mariannie Biernackiej.

Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o Błogosławionej Mariannie Biernackiej. - opinie o książce

Mówił im wiele w przypowieściach
Ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Mówił im wiele w przypowieściach

Mimo że od ich wygłoszenia upłynęło tak wiele stuleci, przypowieści Jezusa nadal fascynują swą mądrością, prostotą i pięknem. Są doskonałym sposobem poznawania...

Mali pomocnicy misjonarzy
Ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Mali pomocnicy misjonarzy

Ta niewielka książeczka wydana pod patronatem Dzieła Pomocy „Ad gentes” jest doskonałym wprowadzeniem w świat misji. Utrzymana prawie w całości...