Nowożeńcy - istrukcja obsługi

Wydawnictwo: Vesper
Data wydania: 2014-04-01

Nareszcie! Przewodnik po kluczowym pierwszym roku małżeństwa! Złożyliście sobie nawzajem przysięgę, pokroiliście tort i zatańczyliście pierwszy taniec. I co teraz? Wesele się skończyło, a małżeństwo się zaczęło. Trwa miesiąc miodowy, ale kiedy rzeczywistość zapuka do drzwi, zapewne będziecie mieli mnóstwo pytań. Czy to, że się kłócimy, jest normalne? Jak mamy urządzić dom, skoro nasze gusty tak się różnią? Jak sobie poradzę z teściami? Czy jesteśmy gotowi, by mieć dzieci? Na szczęście powstał poradni, który pomoże Wam odnajdywać drogę wśród licznych pułapek pierwszych lat małżeństwa. Mowa jest w nim o wszystkim: od porozumienia i wspólnego życia, po kontakty z teściami, pieniądze i seks. Przyda się każdej parze, która właśnie rozpoczyna wspólne życie.

Kup książkę Nowożeńcy - istrukcja obsługi

Opinie o książce - Nowożeńcy - istrukcja obsługi

Avatar użytkownika - SteveS
SteveS
Przeczytane:2014-04-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2014, Mam,
Bardzo, bardzo fajny poradnik, troszkę psychologiczny, troszkę bardziej praktyczny, dotyczący tego, jak przeżyć pierwszy rok po ślubie i się nie pozabijać Niektóre rozdziały nieco odstają od polskich realiów, ale generalnie bardzo fajnie napisane, z jajem, ciekawe graficzki - i przydatne informacje. Fajna lekturka na jedno popołudnie dla przyszłych nowożeńców.
Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2020-06-05, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Nie lubię poradników. Książkę dostałam w prezencie ślubnym, więc postanowiłam ją przeczytać. Potraktowałam ją z przymrużeniem oka i szybko o niej zapomniałam. Wiele wskazówek każdy powinien znać, a inne są dosyć absurdalne więc lektura może być miłą odskocznią od ciężkich tematów. Raczej ważniejszych porad z niej się nie wyniesie.

Wizna
Jacek Komuda