Od demonów nie uciekniesz

Życie Lorenzo było proste tylko raz, gdy była przy nim Cora, ale sielankowe życie w słonecznej Florencji już dawno się skończyło.

Teraz młody malarz boryka się z natłokiem ciężkich wydarzeń, których racjonalny człowiek nie uznałby za realne. Lorenzo jednak wierzy, że każdy demon, którego spotkał na swojej drodze, był prawdziwy. By poukładać myśli i znaleźć odpowiedzi na trudne pytania, udaje się do Alice Pierce.

Lekko ekscentryczna i tajemnicza pani doktor z uwagą oraz ciekawością wysłuchuje wysłuchuje opowieści Lorenzo, pozwalając mu wyrzucić z siebie każdą myśl, by na końcu skonfrontować go z największym strachem.

Informacje dodatkowe o Od demonów nie uciekniesz:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-09

Tagi: Demony tajemnica

Kup książkę Od demonów nie uciekniesz

Od demonów nie uciekniesz - opinie o książce

Avatar użytkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2023-09-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

😈 RECENZJA 😈

Tytuł: "OD DEMONÓW NIE UCIEKNIESZ"

Autor: A.E BELLINI

#współpracareklamowa z @a.e.bellini

To historia o Lorenzo, bardzo zdolnym malarzu,który boryka się z bardzo ciężkimi traumatycznymi przeżyciami. Dla zwykłego człowieka to co przeżył w swoim życiu Lolenzo nie było by realne ale on wierzy że każdy demon którego spotkał na swojej drodze był prawdziwy. Jedyne co go w życiu dobrego spotkało to Cora . To przy niej jego życie było piękne i proste. A gdy jej zabrakło nic już nie było takie samo. Każda kolejna osoba w jego życiu wprowadzała go w coraz większy mrok. Chcąc w końcu poukładać swoje myśli o odnaleźć nurtujące go pytania udaje się po pomoc do tajemniczej doktor Alice.To właśnie jej postanawia opowiedzieć całe swoje życie by w końcu wyrzucić z siebie wszystko to co nie pozwalało mu normalnie żyć.Czy uda mu się skonfrontować z jego największym strachem.

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki,które uważam za bardzo udane. Bardzo urzekła mnie ta historia i wywarła na mnie bardzo ogromne wrażenie oraz bardzo mnie poruszyła. To książka o mroku. O tym co siedzi głęboko w nas i wokół nas. To co doświadczyliśmy w dzieciństwie i młodości np. odejście bliskich osób,tragedie i smutki ma ogromny wpływ na nasze dorosłe życie. Nasze całe życie polega na walce o wolność. Na wyswabadzaniu się z sideł życia i chwilowym odpoczynku,by wrócić do walki odrobinę szczęśliwszym.Czasem ludzie nie potrafią odnaleźć się we współczesnym świecie bo nie pojmują tego świata.To sprawia że czują się wyobcowani i niezrozumiani. Oddalają się od życia, zatracając się we swoim a to prowadzi do utraty zmysłów. Najważniejsze to jest się przełamać. To jedno z najodważniejszych posunięć na jakie może zdobyć się człowiek. Po prostu odepchnięcie własnych lęków. To wymaga wiele odwagi i samozaparcia. Każdy ma w sobie mrok i tylko od nas zależy jak bardzo damy mu zawładnąć naszą wolą. Książka skłania do refleksji. To bardzo wciągająca historia od której nie można się oderwać. Dostarczyła mi ogrom emocji. To nie jest lekka i łatwa historia.To idealna lektura dla miłośników wciągających histori z elementami nadnaturalnymi. Szczerze polecam ❤️ To było po prostu genialne.