Odnajdę Cię

Życiem Domenica Montechiaro kierowały poszukiwania zaginionej przed laty młodszej siostry. Gdy Blanca wróciła do rodziny, mężczyzna postanawia uporządkować swoje życie i odzyskać utraconą miłość. Spotkanie z dawną ukochaną będzie dla niego ogromnym zaskoczeniem. Jaką niespodziankę będzie miała dla niego kobieta? Czy bezwzględny mafioso będzie w stanie stać się kochającym mężczyzną? I co tak naprawdę się za tym wszystkim kryje?

„Nana Bekher wie, jak rozpalić emocje czytelnika. „Odnajdę Cię” to doskonała mieszanka tajemnic, prawdziwej, niegasnącej od lat miłości i buzującego w żyłach pożądania. Domenico to twardy i bezwzględny mężczyzna, który dla uczucia jest gotów na wszystko. Wejdźcie do świata włoskiego pożądania, a rozpali w was ogień, który długo nie zgaśnie”. - AT. Michalak, autorka

„Mroczny, seksowny, niebezpieczny – on. Twarda, silna, kochająca – ona. Pomiędzy nimi tajemnice przeszłości i niepewna przyszłość. Czy Domenico naprawi swoje błędy? Czy Miranda pozwoli się pokochać na nowo i da mężczyźnie szansę na pełnienie najważniejszych ról: partnera i ojca? Czy oboje odnajdą siebie nawzajem i siłę w brutalnym świecie mafijnych porachunków? Wspaniała kontynuacja „Ginger” jest jedną z najlepszych książek autorki. Zalecam czytać w zimne dni, bohaterowie i tak rozgrzeją nas do czerwoności.” - Patrycja Ujazda, czytelniczka

„Nana Bekher w swojej najnowszej powieści przedstawia moc cudownego uczucia, które pomimo kilku lat rozłąki nadal tli się w bohaterach. Nieszczęśliwa miłość i brutalna fabuła dają prawdziwą bombę, która rozrywa serce z każdą przeczytaną stroną. Jest to historia, od której nie sposób się oderwać, a emocje buzują i sieją spustoszenie w naszym organizmie. Koniecznie musicie poznać losy Domenica i Mirandy!” - Paula, girlsbookslovers.blogspot.com

„Jak mocno można kochać? Jak długo można kochać? Czy mężczyzna, o którym mówią, że nie ma uczuć, może okazać się najlepszym bratem, wspaniałym ojcem i niedościgłym kochankiem? Może. Historia Domenica pokazuje, co miłość potrafi zrobić z sercem z kamienia. Książka napisana tak, że raz wzięta do ręki, odłożona zostanie dopiero po przeczytaniu ostatniego słowa.” - Małgorzata Kołakowska, czytelniczka

„Jak silne może być uczucie do drugiego człowieka? Można by rzec, że powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje” pasuje tu idealnie, ale czy na pewno? Domenico Montechiaro idzie o krok dalej i udowadnia, że jest w stanie zrobić wszystko dla osób, które kocha. Tym właśnie zdobył moje serce, z głębi którego polecam tę książkę.” - Story tale, blogerka

Informacje dodatkowe o Odnajdę Cię:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-10-06

Tagi: mafia

Kup książkę Odnajdę Cię

Odnajdę Cię - opinie o książce

Brak umiejętności radzenia sobie w ciężkich, a jednocześnie przeciągających się sytuacjach problemowych, zapewne będzie rzutować na najbliższe otoczenie osoby borykającej się z nimi. Jeżeli w porę się dany człowiek nie opamięta to może zakończyć się tragicznie, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Otóż druga połówka da radę znosić złe zachowanie człowieka do pewnego momentu, w którym to zakończy się ich związek.

Zarys fabuły

W książce spotykamy losy Domenico, którego młodszą siostrą jest Blanca, dawniej znana, jako Ginger. Podwładni bohatera łapią detektywa, który dotychczas śledził Domenica, który po nieudanym przesłuchaniu go zabił. Po pewnym czasie Domenico dowiaduje się, że był wynajęty przez Mirandę jego byłą ukochaną. Mężczyzna za pomocą detektywa odnajduje dziewczynę, będąca w innym związku, a dodatkowo posiadającą sześcioletniego syna o imieniu Nico. Podwładnym podstępem udaje się wykraść materiał do badań DNA, które stwierdzają, iż Domenico jest ojcem tego dziecka. Mężczyzna postanawia porwać syna. Czym Nico i Miranda zaskoczą Domenico? Co dalej z Mirandą i jakie nawiążą się relacje między nimi? Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów? O tym w książce „Odnajdę Cię” autorstwa Nany Bekher.

Rozstanie

Miranda uciekła od Domenico po tym, jak stał się nieobliczalnym pod wpływem stresu wynikającego z bezowocnych poszukiwań swojej siostry. Autorka świetnie pokazała w książce, że człowiek pochłonięty problemami zapomina o życiu i najbliższych stając się oziębłym i agresywnym. Niestety mało kto sobie zdaje z tego sprawę i w rzeczywistości dochodzi do kłótni i jeszcze gorszych scen w związku, który powoli przestaje istnieć. Tak jak Domenico, tak i każdy zaczyna to rozumieć po fakcie, gdy najczęściej nie ma już tej osoby u boku. Bohater nigdy nie przestał o niej myśleć, gdyż tylko ona była dla niego jedyną miłością. Więc gdy dostał szansę od losu, zaczął od razu działać dla dobra syna oraz jej.

Odczucia

Autorka i w tym przypadku wciągnęła mnie od pierwszych stron losami Domenica, który swoja porywczością i szybkim działaniem w poważnych sprawach nadał książce odpowiedni charakter. Wszyscy bohaterowie są bardzo dobrze nakreśleni, a za sprawą przedstawienia akcji z punktu widzenia Domenica i Mirandy, dowiadujemy się, co myśleli i jakie mieli uczucia. Pojawiają się również pikantne sceny erotyczne, co zapewne skusi fanki gatunku. Najlepsze są sytuacje, gdy już domyślam się co będzie dalej, a tu nagle Zonk i historia biegnie zupełnie innymi torami, a to podnosi jakość pozycji i jeszcze bardziej zachęca do dalszej lektury. Ponadto otrzymujemy również informacje dotyczące bohaterów z poprzedniego tomu, którzy co jakiś czas pojawiają się w życiu Domenico i Mirandy, co nie zawsze spotykamy w seriach.

Podsumowanie

Książkę czyta się płynnie i przyjemnie i zdecydowanie wywoła u każdego z czytelników emocje, która zabronią im odrywania się od niej, jak było w moim przypadku. Jeżeli zajdzie taka sytuacja, to można czytać książkę oddzielnie, ale warto sięgnąć również po poprzedni tom. Mężczyzna na okładce pasuje do treści pozycji i zdecydowanie przyciągnie wzrok fanek gatunku. Gorąco polecam książkę wszystkim czytelnikom lubiącym wciągające romanse mafijne, które oprócz wspaniałej akcji odznaczają się również tym, że poruszają problemy, które mogą spotkać każdego z nas.

Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-12-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

"Odnajdę cię" to drugi tom serii "Włoskie pożądanie" @nana_bekher_autorka

Jesteście ciekawi co spodkało tego włoskiego przystojniaka ?
Otóż, Domenico odnalazł zaginioną siostrę, lecz gdy ją szukał stracił miłość swojego życia. Gdy zlecił odnalezienie Mirandy, okazało się, że ma 6-letniego syna Niko. Mężczyzna podstępem zdobywa DNA chłopca i dowiaduje się, że ma syna. Postanawia go porwać i gdy spełnia swój plan, chłopiec grzecznie spełnia jego polecenie jakby był przygotowany. Jednak to nie koniec niespodzianek, matka ku zdumieniu przyszłego bossa nie zgłasza się po dziecko!

Dlaczego matka nie szuka syna ?

O czym, dowie się jeszcze Domenico ?

I jeśli myślicie, że to koniec rewelacji jakie spotykają naszych bohaterów, to jesteście w dużym błędzie ?.

Autorka znowu wciągnęła mnie w świat nie tylko mafii ale, też zemsty, intryg, nienawiści, chorej fascynacji i miłości. W tej książce nie ma czasu na nudę, bo tu dominuje akcja plus gorące sceny, których autorka nam nie oszczędza??.

Pisarka zafundowała mi totalny rollercoaster wrażeń?.

Już nie mogę się doczekać tego, co będzie się działo w trzecim tomie serii?.

"....Dopiero gdy odeszła, zrozumiałem, jaką krzywdę jej wyrządziłem, a ona była przy mnie, wspierała, kochała i każdego dnia mi to okazywała. Spieprzyłem to....."

Nie uciekniesz
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Nie uciekniesz

Nie może się zatrzymać. Nie może nikomu zaufać. Nie wierzy już w miłość. Laura przeszła w życiu wiele. Udało się jej uciec od prześladowców, ale...

Nie zapomnisz tych świąt
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Nie zapomnisz tych świąt

Caden po śmierci matki wraca do rodzinnego miasta. Zatrzymuje się u ojca, który kiedyś porzucił jego i matkę. Zamierza zniszczyć poukładane życie mężczyzny...