Będziesz moja

Tom 1 cyklu Heartbeats

Jego ciało pokrywają tatuaże, które dodają mu charakteru.
Faceci wolą trzymać się od niego z daleka.
A dziewczyny szaleją na jego punkcie.
Wszystkie moje koleżanki zazdrościły mi przystojnego kuzyna, a on zapragnął mnie.
Tak samo mocno, jak ja jego.
Połączyło nas gorące, namiętne ale zakazane uczucie, które nie miało prawa zaistnieć.
Czy o pierwszej miłości da się zapomnieć?
Jak daleko posuniemy się, gdy znów nasze drogi się skrzyżują?

Informacje dodatkowe o Będziesz moja:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-04-10
ISBN: .
Tytuł oryginału: Będziesz moja
Język oryginału: Język polski

Tagi: Nanabekher bedzirszmoja waspos

Kup książkę Będziesz moja

Całą drogę milczę, wpatrując się w szybę samochodu. Mam wrażenie, że jestem w jakiejś ukrytej kamerze, tylko wcale mnie to nie bawi. To musi być jakaś pomyłka. Nathan spędza ze mną tyle czasu, że zauważyłabym, gdyby coś się działo. Jestem pewna, że wróci z moim tatą, po prostu musi.

Nathan zdejmuje swoją koszulkę. Widzę, że jest gotowy. Jego nabrzmiały penis napiera na materiał, czekając na uwolnienie. Nathan ściąga spodnie i pochyla się, wsuwając we mnie palec.– Uwielbiam, gdy jesteś taka wilgotna – mruczy.Nate dokłada drugi palec, a jęczę i wiję się z rozkoszy. Wbijam głowę w poduszkę, wyginając ciało w łuk. Po chwili słodkich tortur mój ukochany podciąga się, rozchyla mi nogi i wchodzi we mnie łagodnie, powoli, tak, że czuję każdy cal jego męskości. Podkurczam nogi, a on wbija się we mnie głębiej. Zaczyna poruszać się szybciej, głośno wciągając powietrze.– Tak mocno cię kocham, Mia – mówi i całuje mnie, przygryzając mi dolną wargę.Przyciągam go do siebie i pogłębiam pocałunek. Zaciskam mięśnie, czując przeszywający mnie orgazm. Nathan wykonuje jeszcze kilka głębokich uderzeń i szczytuje, wypełniając mnie gorącą cieczą. Opada na mnie wyczerpany, a ja go przytulam. Tak bardzo mi go brakowało. Kochamy się, nie oszukamy uczuć.

Będziesz moja - opinie o książce

"Będziesz moja" Nany Bekher to moim zdaniem znakomity romans z wątkiem zakazanej miłości.

Mia i Na­tha­n są kuzynostwem. Będąc nastolatkami wdali się ze sobą w namiętny romans ukrywając go przed rodziną. Gdy matka Nathaniela ma już dość ciągłych problemów i kłopotów w jakie wpada chłopak wysyła go do ojca. Mia postanawia też ułożyć sobie życie w Nowym Jorku. Po paru latach znów się spotykają.

Czy są oboje inni ? Czy dalej czują coś do siebie ?

Ja już przestaję się dziwić, że każda książka tej autorki pochłania mnie bez reszty. Przepadam z każdą kolejną historią.

Krótkie rozdziały, perspektywa z jaką czyta się książkę jest oczami głównych bohaterów, zaskakujące zwroty akcji oraz namiętne chwile bohaterów. Od tego nie sposób się oderwać!

Bardzo spodobał mi się ten wątek z zakazaną miłością. Książka nabrała naprawdę bardzo pikantnego charakteru. Ale nie spodziewałam się, że Mia skrywa jakąś tajemnicę.

Przy książkach Nany Bekher nie sposób się nudzić. Do ostatniego zdania, towarzyszą mi zawsze ogromne emocje.

Historię Mii i Nathana zaliczam jak najbardziej do udanych. Ich zmagania, ze swoimi pragnieniami, czy to co powinni zrobić, by mogli być szczęśliwi wymagało wielkiej odwagi.

Polecam bardzo ❤️

Avatar użytkownika - mundurowa_czyta_
mundurowa_czyta_
Przeczytane:2021-07-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

' Całuję go z taką łapczywością, że aż brak mi tchu. Delikatnie wsuwam ręce pod jego koszulkę i powoli przesuwam palce po jego nagim torsie, wyczuwając każdy mięsień. '

Główną bohaterkę Mię poznajemy w sytuacji, kiedy widzi zdradę swojego chłopaka z jej przyjaciółką.
Pocieszenie znajduje u kuzyna Nathana. Para ta postanawia stworzyć związek, lecz ukrywają go w tajemnicy przed rodziną.
Pewnego dnia mija wyjeżdża do Nowego Yorku. Tam poznaje Prestona swojego narzeczonego.
Po 4 latach wraca do rodzinnego miasta, kiedy spotyka Nathana wszystko wraca.

Czy ślub z Prestonem dojdzie do skutku? Jakie tajmenice będzie skrywał mężczyzna? I jakie będą miały wpływ na relacje z Mią?

Co Mią i Nathan zrobią z uczuciem, które tak naprawdę nigdy nie zgasło?

Jaki wpływ na życie Mii będą miały skrywane tajemnice rodzinne?

Czy rodzina zaakceptuje związek kuzynów?

Książka jest pełna miłości, pożądania i namiętności. Świetnie opisane sceny seksu, przy których robi się gorąco 🔥.
Przede wszystkim pięknie opisana prawdziwa miłość między głównymi bohaterami.
I ta zazdrość Nathana.. Czasami było to naprawdę słodkie ☺️
Nie zabraknie nam również łez, bólu i rozczarowania.
Podobał mi się również motyw adopcji.

Avatar użytkownika - Bernardynka00608
Bernardynka00608
Przeczytane:2022-01-02,

Książka opisuje zakazaną miłość między Mią a Nathanem.....
Dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie na balu maturalnym...i osobą, która ją pociesza jest jej kuzyn Nathan....i wtedy zbliżają się do siebie.....
Później Mia wyjeżdża i wraca dopiero po czterech latach z....narzeczonym Prestonem.
Przy pierwszym spotkaniu wszystko wraca,wraca uczucie...Mia i Nathan nadal czują do siebie to co czuli ......czas nic tu nie zmienił i narzeczony....też nie.......

Czy ta miłość ma szansę? Jak potoczą się losy tych dwojga? Są kuzynostwem ,czy takie uczucie poradzi sobie z "tym"? Czy Mia będzie z Nathanem?
Trzeba przeczytać tą książkę i wszystko powinno się wyjaśnić....
Zaczęłam czytać i nie mogłam skończyć....nie chciałam....
Pierwszy raz czytałam książkę o takiej miłości i na początku dziwnie to się czytało....ale czytając dalej zrozumiałam,że każdej miłości trzeba dać szansę i nie można oceniać ....miłość to bardzo silne uczucie i tylko to prawdziwe przetrwa wszystkie przeciwności i potrafi zmienic ludzi na lepszych....❤️❤️❤️
Polecam ,warto przeczytać...❤️

,,Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale czułam to. Czułam, że on zawsze będzie miał miejsce w moim sercu. Tłumiłam to uczucie, bo jest zakazane i nie mogę kochać go jak faceta, ale serce niestety nie zawsze słucha" ,, Będziesz moja" Nany Bekher to historia zakazanej miłości, gdzie nic nie jest pewne poza uczuciem, które nie powinno się narodzić. Mia to zagubiona osiemnastka, która ma życie przed sobą oraz marzenia. Zdrada chłopaka to cios prosto w serce młodej dziewczyny. Upokorzenie, z jakim musiała się zmierzyć, sprawiło, że wpadła wprost w ramiona Nathana. Nathan to uosobienie najskrytszych marzeń nastolatek. On nie musi prosić o uwagę kobiet, one same ustawiają się w kolejce. Zaborczość to jego drugie imię, które idzie w parze z porywczością. Mia i Nathan to związek zakazany, bez przyszłości, kuzynostwo nie powinno na siebie patrzeć w ten sposób, nie powinno się dotykać, lecz w ich przypadku to uczucie jest silniejsze a osłabić je może jedynie rozłąka. Czy ten zakazany związek ma szansę przetrwać? Czy opinia społeczna zadecyduje o losach bohaterów? A może ułożą sobie życie osobno? Tego wszystkiego dowiecie się z książki. Czy macie tak, że danego autora bierzecie w ciemno? Ja tak mam i w moim przypadku jednym z nich jest Nana Bekher. Uwielbiam styl autorki oraz historie, jakie tworzy. Po przeczytaniu ,,Będziesz moja" tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu. Autorka stworzyła świetną historię, której sam kibicowałam od pierwszej strony. Związki zakazane, związki bez nadziei na happy end to coś, co ja uwielbiam. Nathan i Mia to dwa różne charaktery, dwa różne światy, ale łączy je niesamowite przyciąganie. Historia tej pary wywołuje zdziwienie, niedowierzanie, ale też zapiera dech w piersiach. Postaci drugoplanowe są tu kluczowym elementem i dokładnie tak jak główni bohaterowie taki i oni dostarczają masę sprzecznych emocji. Książkę czyta się bardzo szybko i sama czułam złość na jej końcu, było mi mało, chciałam więcej. Książka pokazuje, że miłości nie wybieramy sami , ona przychodzi nieproszona, bez ostrzeżenia, by pchać nas wprost w sidła pożądania.

Są uczucia, których nie sposób w żaden sposób zatrzymać. Są wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca, bo mogą zmienić nasze życie nieodwracalnie. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Nawet po latach.
Zdrada, chęć zapomnienia i nagły wybuch długo skrywanej namiętności, popycha Mię w ramiona swojego gorąco seksownego, kuzyna Nathana. I nie, nie jest to tylko czysto fizyczna relacja tylko uczucie, tak silne, ale też tak zakazane, że aż nie da się go powstrzymać.
Życie jednak pisze inny scenariusz dla tych dwoje, więc po paru miesiącach ukrywanej namiętności, znikają sobie z oczu na kilka lat.
Jednak mimo, że oboje nie są już singlami, gdy ich drogi znowu się krzyżują, wszystkie uczucie wracają na nowo i nawet zbliżający się ślub Mii, może nie dać rady powstrzymać uczuć Nathana, który na każdym kroku osacza i omamia ją swoją osobą.
Mia, próbuje z całych sił walczyć z tym uczuciem, nie chcąc zdradzić narzeczonego, jednak, gdy jego ( podwójnie ...bolesne dla niej ), tajemnica z przed lat wychodzi na jaw, ich związek co raz bardziej wisi na włoski i prawdopodobnie może tego oddalenia nie przetrwać.

I tylko jedna osoba jest w stanie ukoić ból, po traumatycznym zdarzeniu z przeszłości i tylko jedna osoba potrafi przywrócić do życia nawet gdy zabraknie wiary i nadziei w przyszłość i tylko pytanie...czy odważy się postawić wszystko na jedną kartę, nawet w imię utraty zaufania i potępienia rodziny.

Książka „Będziesz Moja” Nany Bakher to emocjonująca i pełna miłości, trudnych przeżyć i wyborów ale też cierpienia książka. Relacja miedzy głównymi bohaterami jest niesamowita i wyrazista, a ich wzajemna fascynacja i pożądanie wręcz kipi z każdej strony. Dodatkowo narracja z dwóch perspektyw pozwala nam poznać odczucia i intencje, każdej ze stron.

Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2023-05-07, Ocena: 5, Przeczytałam,
Ginger. Włoskie pożądanie #1
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Ginger. Włoskie pożądanie #1

Ona – młoda tancerka w nocnym klubie. Tak naprawdę nie wie, kim jest ani skąd pochodzi. Jej przeszłość jest dla niej tajemnicą. On – bogaty...

Jesteś moim pragnieniem. Holly
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Jesteś moim pragnieniem. Holly

Płomienny romans, słoneczne Bari, luksusowy dom mody Wyjazd do Włoch miał być dla Holly szansą na zrobienie kariery modelki. Na miejscu postanawia jednak...