Będziesz moja

ISBN: .
Tytuł oryginału: Będziesz moja
Język oryginału: Język polski

Tom 1 cyklu Heartbeats

Jego ciało pokrywają tatuaże, które dodają mu charakteru.
Faceci wolą trzymać się od niego z daleka.
A dziewczyny szaleją na jego punkcie.
Wszystkie moje koleżanki zazdrościły mi przystojnego kuzyna, a on zapragnął mnie.
Tak samo mocno, jak ja jego.
Połączyło nas gorące, namiętne ale zakazane uczucie, które nie miało prawa zaistnieć.
Czy o pierwszej miłości da się zapomnieć?
Jak daleko posuniemy się, gdy znów nasze drogi się skrzyżują?

Tagi: Nanabekher bedzirszmoja waspos

Kup książkę Będziesz moja

Opinie o książce - Będziesz moja

Są uczucia, których nie sposób w żaden sposób zatrzymać. Są wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca, bo mogą zmienić nasze życie nieodwracalnie. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Nawet po latach.
Zdrada, chęć zapomnienia i nagły wybuch długo skrywanej namiętności, popycha Mię w ramiona swojego gorąco seksownego, kuzyna Nathana. I nie, nie jest to tylko czysto fizyczna relacja tylko uczucie, tak silne, ale też tak zakazane, że aż nie da się go powstrzymać.
Życie jednak pisze inny scenariusz dla tych dwoje, więc po paru miesiącach ukrywanej namiętności, znikają sobie z oczu na kilka lat.
Jednak mimo, że oboje nie są już singlami, gdy ich drogi znowu się krzyżują, wszystkie uczucie wracają na nowo i nawet zbliżający się ślub Mii, może nie dać rady powstrzymać uczuć Nathana, który na każdym kroku osacza i omamia ją swoją osobą.
Mia, próbuje z całych sił walczyć z tym uczuciem, nie chcąc zdradzić narzeczonego, jednak, gdy jego ( podwójnie ...bolesne dla niej ), tajemnica z przed lat wychodzi na jaw, ich związek co raz bardziej wisi na włoski i prawdopodobnie może tego oddalenia nie przetrwać.

I tylko jedna osoba jest w stanie ukoić ból, po traumatycznym zdarzeniu z przeszłości i tylko jedna osoba potrafi przywrócić do życia nawet gdy zabraknie wiary i nadziei w przyszłość i tylko pytanie...czy odważy się postawić wszystko na jedną kartę, nawet w imię utraty zaufania i potępienia rodziny.

Książka „Będziesz Moja” Nany Bakher to emocjonująca i pełna miłości, trudnych przeżyć i wyborów ale też cierpienia książka. Relacja miedzy głównymi bohaterami jest niesamowita i wyrazista, a ich wzajemna fascynacja i pożądanie wręcz kipi z każdej strony. Dodatkowo narracja z dwóch perspektyw pozwala nam poznać odczucia i intencje, każdej ze stron.

Ginger. Włoskie pożądanie #1
Nana Bekher 0
Okładka ksiązki - Ginger. Włoskie pożądanie #1

Ona – młoda tancerka w nocnym klubie. Tak naprawdę nie wie, kim jest ani skąd pochodzi. Jej przeszłość jest dla niej tajemnicą. On – bogaty...

Zapach grzechu
Nana Bekher 0
Okładka ksiązki - Zapach grzechu

Ana to młoda, piękna, silna kobieta. Miguel to bezwzględny człowiek, który ludzkie życie ma za nic. Pewnego dnia, Ana została sprzedana...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski