Będziesz moja

Tom 1 cyklu Heartbeats

"Będziesz moja" Nany Bekher to moim zdaniem znakomity romans z wątkiem zakazanej miłości.

Mia i Na­tha­n są kuzynostwem. Będąc nastolatkami wdali się ze sobą w namiętny romans ukrywając go przed rodziną. Gdy matka Nathaniela ma już dość ciągłych problemów i kłopotów w jakie wpada chłopak wysyła go do ojca. Mia postanawia też ułożyć sobie życie w Nowym Jorku. Po paru latach znów się spotykają.

Czy są oboje inni ? Czy dalej czują coś do siebie ?

Ja już przestaję się dziwić, że każda książka tej autorki pochłania mnie bez reszty. Przepadam z każdą kolejną historią.

Krótkie rozdziały, perspektywa z jaką czyta się książkę jest oczami głównych bohaterów, zaskakujące zwroty akcji oraz namiętne chwile bohaterów. Od tego nie sposób się oderwać!

Bardzo spodobał mi się ten wątek z zakazaną miłością. Książka nabrała naprawdę bardzo pikantnego charakteru. Ale nie spodziewałam się, że Mia skrywa jakąś tajemnicę.

Przy książkach Nany Bekher nie sposób się nudzić. Do ostatniego zdania, towarzyszą mi zawsze ogromne emocje.

Historię Mii i Nathana zaliczam jak najbardziej do udanych. Ich zmagania, ze swoimi pragnieniami, czy to co powinni zrobić, by mogli być szczęśliwi wymagało wielkiej odwagi.

Polecam bardzo ❤️

Tytuł oryginału: Będziesz moja
Język oryginału: Język polski
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Nanabekher bedzirszmoja waspos

Zobacz opinie o książce Będziesz moja

Kup książkę Będziesz moja

Całą drogę milczę, wpatrując się w szybę samochodu. Mam wrażenie, że jestem w jakiejś ukrytej kamerze, tylko wcale mnie to nie bawi. To musi być jakaś pomyłka. Nathan spędza ze mną tyle czasu, że zauważyłabym, gdyby coś się działo. Jestem pewna, że wróci z moim tatą, po prostu musi.

Nathan zdejmuje swoją koszulkę. Widzę, że jest gotowy. Jego nabrzmiały penis napiera na materiał, czekając na uwolnienie. Nathan ściąga spodnie i pochyla się, wsuwając we mnie palec.– Uwielbiam, gdy jesteś taka wilgotna – mruczy.Nate dokłada drugi palec, a jęczę i wiję się z rozkoszy. Wbijam głowę w poduszkę, wyginając ciało w łuk. Po chwili słodkich tortur mój ukochany podciąga się, rozchyla mi nogi i wchodzi we mnie łagodnie, powoli, tak, że czuję każdy cal jego męskości. Podkurczam nogi, a on wbija się we mnie głębiej. Zaczyna poruszać się szybciej, głośno wciągając powietrze.– Tak mocno cię kocham, Mia – mówi i całuje mnie, przygryzając mi dolną wargę.Przyciągam go do siebie i pogłębiam pocałunek. Zaciskam mięśnie, czując przeszywający mnie orgazm. Nathan wykonuje jeszcze kilka głębokich uderzeń i szczytuje, wypełniając mnie gorącą cieczą. Opada na mnie wyczerpany, a ja go przytulam. Tak bardzo mi go brakowało. Kochamy się, nie oszukamy uczuć.

Smak pożądania
Nana Bekher 0
Okładka ksiązki - Smak pożądania

Julia wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii studiować prawo. Teraz, gdy już kończy studia, marzy o zwiedzeniu wraz z przyjaciółkami Zielonej...

By mistake
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - By mistake

Charlie od zawsze marzyła, by studiować dziennikarstwo sportowe na uczelni w Phoenix. Gdy dostaje możliwość przeniesienia się z obecnej uczelni w Logan...