Pokusa dotyku

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-09-30
Kategoria: Romans

Natán Navarro to mężczyzna, na którego przyszedł czas, by przejąć interesy ojca. Wkracza do brutalnego i niebezpiecznego świata, rządzącego się własnymi prawami. Świat ten jest pełen tajemnic, intryg i wartości większych niż dobro osobiste. Miguel ma jednak dla syna zadanie, które wywróci jego życie do góry nogami. Ma poślubić Leilę Quesadę, córkę odwiecznego wroga jego matki i wspólnika jego ojca. Pomimo wcześniejszej niechęci i nienawiści, jaką darzą się młodzi, zostają małżeństwem, a Natán powoli odkrywa mroczne tajemnice rodziny Quesada.
Czy Natán i Leila będą w stanie stworzyć udany związek? Czy mężczyzna ochroni żonę przed grożącym jej niebezpieczeństwem? Leila wychodząc za mąż za Natána myślała, że gorzej być nie może, a co jeśli okaże się, że jednak może?

Kup książkę Pokusa dotyku

Opinie o książce - Pokusa dotyku

"Pokusa dotyku" to książka, która wywołuje morze ekscytacji! Dwa całkiem różne światy, mają połączyć się w jeden i nie jest pewne, czy wyjdą z tego cało!

Natán Navarro przystojny mężczyzna, który żyje według własnych zasad! Kobiety traktuje przedmiotowo a o stałym związku nie myśli, bo życie, jakie obecnie wiedzie, jest idealne, lecz sielanka staje się przeszłością, ojczym stawia przed nim zadanie, które musi wykonać!

Leilą Quesada piękna młoda dziewczyna, córka najgroźniejszego! Jej życie to nie bajka, chowana w klatce przed złem tego świata nie może żyć jak jej rówieśnicy.

Natan i Leila znają się od dawna, lecz nie można powiedzieć, że pałają do siebie sympatią, a decyzja, jaką podjęli ich ojcowie łamie ich doszczętnie. Ślub!

Czy jest możliwe, by Leila i Natan się dogadali? Czy mogą stworzyć udany związek? A może, któreś z nich polegnie? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, tam znajdziecie odpowiedzi.

Dokładnie znam styl autorki i wiedziałam, że jej książki można brać w ciemno a ,,Pokusa dotyku" jest tego przykładem. Nana Bekher stworzyła dwa wulkany, które pieściły moje podniebienie czytelnicze. Leila to postać z charakterem, którą uwielbiam za jej zawziętość i determinację, natomiast Natan jest postacią, która zaskakiwała mnie z każdą kolejną przeczytaną stroną. Wydawało mi się, że to zakochany w sobie mężczyzna, który robi to, co chce, jest nieodpowiedzialny, ale to tylko złudzenie, jego przemiana zaskoczyła mnie i powiem więcej, pokochałam go!!!! Tych dwoje doprowadzało mnie do śmiechu i złości, ale kibicowałam im, bo czułam pożądanie wylewające się z kart papieru.

,,Pokusa dotyku" to książka, w której nic nie jest podane na złotej tacy, a uczucia bazują na zaufaniu i bezpieczeństwie, które jest fundamentem udanego związku, ale na to trzeba sobie zapracować. W książce widzimy wewnętrzną walkę bohaterów ich rozterki i dylematy. Podsycają oni wyobraźnię, drażniąc i kusząc.

Autorka świetnie poprowadziła fabułę, a sama końcówka to ukłony w jej stronę! W książce mamy tajemnicę, którą ja starałam się rozwiązać z głównymi bohaterami, jest również akcja, która roztrzaskuje moje serce, a to wszystko daje efekt taki, że od książki nie można się oderwać. Muszę wspomnieć, że mamy tutaj nawiązanie do pierwszego tomu, jednakże książkę można czytać nie znając poprzedniego tomu, ale ja Was zachęcam do sięgnięcia po obie książki i gwarantuję, że nudzić się nie będziecie! Polecam!!!!!

RECENZJA PATRONACKA

„Czuję, że ten wulkan wybuchnie, gdy znajdzie się pod moim dachem, a wtedy będzie nie do powstrzymania. Mam przerąbane.”

Tak jak początki związku Any i Miguela, były wręcz zaskakujące, trudne,a wręcz dramatyczne, tak ich syn
Natán Navarro, został podstawiony pod ścianą i zmuszony do aranżowanego ślubu z Leilą Quesada, córką człowieka, z którym także wiążą się bolesne wspomnienia z przeszłości jego rodziny.
Nathan, choć tylko przybrany syn Miguela, to staje się dokładnie tak samo bezwzględny i brutalny, co sam ojczym, nie stroni od alkoholu, jednorazowych numerków i swojej obecnej, dostępnej na co dzień kochanki. Leila natomiast to śliczna choć pyskata dziewczyna, chowana od zawsze pod kloszem. Co gorsza, tych dwoje ma także niemiły incydent z przeszłości, który z miejsca przekreśla Navaro w oczach Lelili.
Nie mniej jednak, mimo obopólnej niechęci i widocznej wrogości, nie mają wyjścia i muszą stanąć na ślubnym kobiercu. Przeszłość bowiem upomina się o dziewczynę i tylko Nathan może zapewnić jej bezpieczeństwo.
Ale czy na pewno? Czy życie u jego boku może być usłane różami?….herbacianymi? Czy Leila zrozumie w końcu, że z tej patowej sytuacji nie ma innego wyjścia i tylko on jest jej ratunkiem? Czy Nathan rzeczywiście zrobi wszystko dla Leili, a przede wszystkim, czy tych dwoje jest w stanie się dogadać i rozpalić ten ogień, tlący się między nimi od lat?

By tego wszystkiego się dowiedzieć koniecznie sięgnijcie po „Pokusę dotyku”.

Ja osobiście uwielbiam książki Nany i biorę dosłownie każdą w ciemno. W jej książkach zawsze można poznać charakternych bohaterów, niesamowite emocje między nimi, walkę żywiołów i bardzo dużo erotycznie gorącej gry-przyciągania i odpychania. W „Pokusie dotyku” to właśnie taka relacja gra prym, choć mamy też w tle nieustająco-wątek mafijny, przerażającą niewiadomą a także wiszące w powietrzu niebezpieczeństwo.

Rozdziały pisane z perspektywy obojga bohaterów, pozwalają dokładnie poznać ich uczucia, pragnienia i obawy.

Pikantne i gorące momenty, w których autorka jest specjalistką i w tej książce wywołują rumieńce na twarzy.

Cieszę się także, że znowu mogłam wrócić do historii Any i Miguela - rodziców Nathan’a, których trudne początki ich zawiłej relacji, możecie przeczytać w pierwszej części pt „Zapach grzechu”, który także gorąco polecam.

Jeszcze raz pięknie dziękuję autorce za możliwość objęcia patronatem medialnym jej kolejnej świetnej książki.

Avatar użytkownika - mspodgorska
mspodgorska
Przeczytane:2021-10-12, Ocena: 4, Przeczytałem,

"Pokusa dotyku" to historia Leilii Quesady i Natana Navarro, dwojga ludzi postawionych pod ścianą i zmuszonych do aranżowanego ślubu. Historia naznaczona przeszłością, w której popełnione błędy (zarówno ich samych, jak i członków ich rodzin) mają istotny wpływ na aktualne stosunki między bohaterami.
Natan, mając za wzór brutalnego i bezwzględnego ojczyma, sam z czasem staje się rozwiązły, uparty, cyniczny i wyrachowany.
Leila, chowana pod kloszem, z pozoru cicha i delikatna dziewczyna, skrywa w sobie diabła, który zaciekle broni własnego zdania i wytoczy wszystkie działa, by postawić na swoim.
To spotkanie dwóch mocnych charakterów, a żadne z nich nie chce ustąpić i okazać drugiemu słabości. Dodatkowo rodzinne tajemnice i niedopowiedzenia napędzają lawinę sprzecznych emocji i pożądania a Ty już czujesz „że ten wulkan wybuchnie, (...), a wtedy będzie nie do powstrzymania.”

Czy uczucia, które od lat żywią względem siebie główni bohaterowie powrócą, budząc chęć wzajemnego poznania i zbudowania relacji na nowo, "z czystą kartą"?
A może demony przeszłości wezmą górę, czyniąc z tych dwojga największych wrogów?
Czy taki mężczyzna jak Nathan będzie potrafił zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, a życie u jego boku okaże się być "usłane różami" ?
Tego dowiesz się czytając "Pokusę dotyku".

Dalsza część recenzji na moim Instagramie : www.instagram.com/ms.podgorska

Zapach grzechu
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Zapach grzechu

Ana to młoda, piękna, silna kobieta. Miguel to bezwzględny człowiek, który ludzkie życie ma za nic. Pewnego dnia, Ana została sprzedana...

Przez żołądek do
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Przez żołądek do

Ashley Flores jest cenioną i bardzo utalentowaną szefową kuchni. Niejeden właściciel restauracji marzy, by dla niego pracowała. Lecz nie on. Nie Milton...

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler