Pokusa dotyku

"Pokusa dotyku" to książka, która wywołuje morze ekscytacji! Dwa całkiem różne światy, mają połączyć się w jeden i nie jest pewne, czy wyjdą z tego cało!

Natán Navarro przystojny mężczyzna, który żyje według własnych zasad! Kobiety traktuje przedmiotowo a o stałym związku nie myśli, bo życie, jakie obecnie wiedzie, jest idealne, lecz sielanka staje się przeszłością, ojczym stawia przed nim zadanie, które musi wykonać!

Leilą Quesada piękna młoda dziewczyna, córka najgroźniejszego! Jej życie to nie bajka, chowana w klatce przed złem tego świata nie może żyć jak jej rówieśnicy.

Natan i Leila znają się od dawna, lecz nie można powiedzieć, że pałają do siebie sympatią, a decyzja, jaką podjęli ich ojcowie łamie ich doszczętnie. Ślub!

Czy jest możliwe, by Leila i Natan się dogadali? Czy mogą stworzyć udany związek? A może, któreś z nich polegnie? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, tam znajdziecie odpowiedzi.

Dokładnie znam styl autorki i wiedziałam, że jej książki można brać w ciemno a ,,Pokusa dotyku" jest tego przykładem. Nana Bekher stworzyła dwa wulkany, które pieściły moje podniebienie czytelnicze. Leila to postać z charakterem, którą uwielbiam za jej zawziętość i determinację, natomiast Natan jest postacią, która zaskakiwała mnie z każdą kolejną przeczytaną stroną. Wydawało mi się, że to zakochany w sobie mężczyzna, który robi to, co chce, jest nieodpowiedzialny, ale to tylko złudzenie, jego przemiana zaskoczyła mnie i powiem więcej, pokochałam go!!!! Tych dwoje doprowadzało mnie do śmiechu i złości, ale kibicowałam im, bo czułam pożądanie wylewające się z kart papieru.

,,Pokusa dotyku" to książka, w której nic nie jest podane na złotej tacy, a uczucia bazują na zaufaniu i bezpieczeństwie, które jest fundamentem udanego związku, ale na to trzeba sobie zapracować. W książce widzimy wewnętrzną walkę bohaterów ich rozterki i dylematy. Podsycają oni wyobraźnię, drażniąc i kusząc.

Autorka świetnie poprowadziła fabułę, a sama końcówka to ukłony w jej stronę! W książce mamy tajemnicę, którą ja starałam się rozwiązać z głównymi bohaterami, jest również akcja, która roztrzaskuje moje serce, a to wszystko daje efekt taki, że od książki nie można się oderwać. Muszę wspomnieć, że mamy tutaj nawiązanie do pierwszego tomu, jednakże książkę można czytać nie znając poprzedniego tomu, ale ja Was zachęcam do sięgnięcia po obie książki i gwarantuję, że nudzić się nie będziecie! Polecam!!!!!

Informacje dodatkowe o Pokusa dotyku:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-09-30
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Pokusa dotyku

Kup książkę Pokusa dotyku

Jesteś moją zagadką. Honey
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Jesteś moją zagadką. Honey

Nicholas McKinley przyjeżdża do Miami, aby pomóc choremu ojcu i beztroskiemu bratu w prowadzeniu firmy. Zanim jednak mężczyzna odda się obowiązkom, spędza...

Uważaj, o co prosisz Mikołaja
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Uważaj, o co prosisz Mikołaja

Uważaj, o co prosisz Mikołaja i... szefa! Carla jest entuzjastką świąt Bożego Narodzenia. William to samotnik i pracoholik. Dziewczyna pracuje w firmie...