Pokusa dotyku

RECENZJA PATRONACKA

„Czuję, że ten wulkan wybuchnie, gdy znajdzie się pod moim dachem, a wtedy będzie nie do powstrzymania. Mam przerąbane.”

Tak jak początki związku Any i Miguela, były wręcz zaskakujące, trudne,a wręcz dramatyczne, tak ich syn
Natán Navarro, został podstawiony pod ścianą i zmuszony do aranżowanego ślubu z Leilą Quesada, córką człowieka, z którym także wiążą się bolesne wspomnienia z przeszłości jego rodziny.
Nathan, choć tylko przybrany syn Miguela, to staje się dokładnie tak samo bezwzględny i brutalny, co sam ojczym, nie stroni od alkoholu, jednorazowych numerków i swojej obecnej, dostępnej na co dzień kochanki. Leila natomiast to śliczna choć pyskata dziewczyna, chowana od zawsze pod kloszem. Co gorsza, tych dwoje ma także niemiły incydent z przeszłości, który z miejsca przekreśla Navaro w oczach Lelili.
Nie mniej jednak, mimo obopólnej niechęci i widocznej wrogości, nie mają wyjścia i muszą stanąć na ślubnym kobiercu. Przeszłość bowiem upomina się o dziewczynę i tylko Nathan może zapewnić jej bezpieczeństwo.
Ale czy na pewno? Czy życie u jego boku może być usłane różami?….herbacianymi? Czy Leila zrozumie w końcu, że z tej patowej sytuacji nie ma innego wyjścia i tylko on jest jej ratunkiem? Czy Nathan rzeczywiście zrobi wszystko dla Leili, a przede wszystkim, czy tych dwoje jest w stanie się dogadać i rozpalić ten ogień, tlący się między nimi od lat?

By tego wszystkiego się dowiedzieć koniecznie sięgnijcie po „Pokusę dotyku”.

Ja osobiście uwielbiam książki Nany i biorę dosłownie każdą w ciemno. W jej książkach zawsze można poznać charakternych bohaterów, niesamowite emocje między nimi, walkę żywiołów i bardzo dużo erotycznie gorącej gry-przyciągania i odpychania. W „Pokusie dotyku” to właśnie taka relacja gra prym, choć mamy też w tle nieustająco-wątek mafijny, przerażającą niewiadomą a także wiszące w powietrzu niebezpieczeństwo.

Rozdziały pisane z perspektywy obojga bohaterów, pozwalają dokładnie poznać ich uczucia, pragnienia i obawy.

Pikantne i gorące momenty, w których autorka jest specjalistką i w tej książce wywołują rumieńce na twarzy.

Cieszę się także, że znowu mogłam wrócić do historii Any i Miguela - rodziców Nathan’a, których trudne początki ich zawiłej relacji, możecie przeczytać w pierwszej części pt „Zapach grzechu”, który także gorąco polecam.

Jeszcze raz pięknie dziękuję autorce za możliwość objęcia patronatem medialnym jej kolejnej świetnej książki.

Informacje dodatkowe o Pokusa dotyku:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-09-30
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Pokusa dotyku

Kup książkę Pokusa dotyku

Jesteś moim pragnieniem. Holly
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Jesteś moim pragnieniem. Holly

Płomienny romans, słoneczne Bari, luksusowy dom mody Wyjazd do Włoch miał być dla Holly szansą na zrobienie kariery modelki. Na miejscu postanawia jednak...

Przez żołądek do
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Przez żołądek do

Ashley Flores jest cenioną i bardzo utalentowaną szefową kuchni. Niejeden właściciel restauracji marzy, by dla niego pracowała. Lecz nie on. Nie Milton...