Będziesz moja

Tom 1 cyklu Heartbeats

Są uczucia, których nie sposób w żaden sposób zatrzymać. Są wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca, bo mogą zmienić nasze życie nieodwracalnie. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Nawet po latach.
Zdrada, chęć zapomnienia i nagły wybuch długo skrywanej namiętności, popycha Mię w ramiona swojego gorąco seksownego, kuzyna Nathana. I nie, nie jest to tylko czysto fizyczna relacja tylko uczucie, tak silne, ale też tak zakazane, że aż nie da się go powstrzymać.
Życie jednak pisze inny scenariusz dla tych dwoje, więc po paru miesiącach ukrywanej namiętności, znikają sobie z oczu na kilka lat.
Jednak mimo, że oboje nie są już singlami, gdy ich drogi znowu się krzyżują, wszystkie uczucie wracają na nowo i nawet zbliżający się ślub Mii, może nie dać rady powstrzymać uczuć Nathana, który na każdym kroku osacza i omamia ją swoją osobą.
Mia, próbuje z całych sił walczyć z tym uczuciem, nie chcąc zdradzić narzeczonego, jednak, gdy jego ( podwójnie ...bolesne dla niej ), tajemnica z przed lat wychodzi na jaw, ich związek co raz bardziej wisi na włoski i prawdopodobnie może tego oddalenia nie przetrwać.

I tylko jedna osoba jest w stanie ukoić ból, po traumatycznym zdarzeniu z przeszłości i tylko jedna osoba potrafi przywrócić do życia nawet gdy zabraknie wiary i nadziei w przyszłość i tylko pytanie...czy odważy się postawić wszystko na jedną kartę, nawet w imię utraty zaufania i potępienia rodziny.

Książka „Będziesz Moja” Nany Bakher to emocjonująca i pełna miłości, trudnych przeżyć i wyborów ale też cierpienia książka. Relacja miedzy głównymi bohaterami jest niesamowita i wyrazista, a ich wzajemna fascynacja i pożądanie wręcz kipi z każdej strony. Dodatkowo narracja z dwóch perspektyw pozwala nam poznać odczucia i intencje, każdej ze stron.

Informacje dodatkowe o Będziesz moja:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-04-10
ISBN: .
Tytuł oryginału: Będziesz moja
Język oryginału: Język polski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Nanabekher bedzirszmoja waspos

Zobacz opinie o książce Będziesz moja

Kup książkę Będziesz moja

Całą drogę milczę, wpatrując się w szybę samochodu. Mam wrażenie, że jestem w jakiejś ukrytej kamerze, tylko wcale mnie to nie bawi. To musi być jakaś pomyłka. Nathan spędza ze mną tyle czasu, że zauważyłabym, gdyby coś się działo. Jestem pewna, że wróci z moim tatą, po prostu musi.

Nathan zdejmuje swoją koszulkę. Widzę, że jest gotowy. Jego nabrzmiały penis napiera na materiał, czekając na uwolnienie. Nathan ściąga spodnie i pochyla się, wsuwając we mnie palec.– Uwielbiam, gdy jesteś taka wilgotna – mruczy.Nate dokłada drugi palec, a jęczę i wiję się z rozkoszy. Wbijam głowę w poduszkę, wyginając ciało w łuk. Po chwili słodkich tortur mój ukochany podciąga się, rozchyla mi nogi i wchodzi we mnie łagodnie, powoli, tak, że czuję każdy cal jego męskości. Podkurczam nogi, a on wbija się we mnie głębiej. Zaczyna poruszać się szybciej, głośno wciągając powietrze.– Tak mocno cię kocham, Mia – mówi i całuje mnie, przygryzając mi dolną wargę.Przyciągam go do siebie i pogłębiam pocałunek. Zaciskam mięśnie, czując przeszywający mnie orgazm. Nathan wykonuje jeszcze kilka głębokich uderzeń i szczytuje, wypełniając mnie gorącą cieczą. Opada na mnie wyczerpany, a ja go przytulam. Tak bardzo mi go brakowało. Kochamy się, nie oszukamy uczuć.

Królowa balu
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Królowa balu

Nie jest łatwo być królową. Ale zdjąć koronę jest jeszcze trudniej. Scarlett była kiedyś gwiazdą szkoły średniej i kapitanką drużyny cheerleaderek....

Nie uciekniesz
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Nie uciekniesz

Nie może się zatrzymać. Nie może nikomu zaufać. Nie wierzy już w miłość. Laura przeszła w życiu wiele. Udało się jej uciec od prześladowców, ale...