Off-Limits (Tom 2). Doktor Grant

Ta praca miała być spełnieniem marzeń, lecz wtedy pojawiła się ONA.Jest zakazanym owocem. Jest wnuczką jego szefa. Jest poza zasięgiem. Czy zdoła się jej oprzeć?

Noah Grant niedawno stracił pracę i nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy otrzymuje wymarzoną posadę w luksusowej klinice. Musi jednak stosować się do kilku ważnych zasad: nie sypiać ze studentkami, nie sypiać z pacjentkami i zdecydowanie nie angażować się w związek z wnuczką swojego nowego szefa - Harolda Astora. Sprawy komplikują się już na początku, kiedy pierwszego dnia Amara (nie kto inny, jak właśnie wnuczka jego przełożonego) pojawia się w klinice. Potrzebuje pomocy w usunięciu prototypowej zabawki erotycznej, którą zaprojektowała.

Amara jest doktorantką, która stara się rozkręcić swój biznes w branży zabawek erotycznych. Studiuje inżynierię i robi wszystko, co w jej mocy, aby zrobić karierę na własną rękę, bez pomocy nieprzyzwoicie bogatego i wpływowego dziadka, który chce, aby zajęła się rodzinnym biznesem i przestała realizować marzenia o własnej firmie.

Drogi tych dwojga krzyżują się ponownie, gdy Noah zgadza się pomóc Amarze przy medycznym aspekcie jej biznesu. Z każdym kolejnym testowanym gadżetem temperatura ich relacji rośnie...

Informacje dodatkowe o Off-Limits (Tom 2). Doktor Grant:

Off-Limits (Tom 2). Doktor Grant - opinie o książce

Avatar użytkownika - burgundowezycie
burgundowezycie
Przeczytane:2024-03-26, Ocena: 4, Przeczytałam,

„Doktor Grant” autorstwa Cathariny Maury, to drugi tom z serii „Off-Limits”, w którym autorka zabiera nas w podróż pełną emocji, gdzie granice są wystawione na próbę, a pożądanie miesza się z profesjonalizmem.

Główny bohater, Noah, po zwolnieniu z poprzedniej pracy, gdzie był lekarzem, dostaje od życia nową szanse. Rozpoczyna on prace w uczelnianej przychodni, gdzie musi przestrzegać ścisłych zasad, aby nie stracić swojej wymarzonej posady. Jednak po pojawieniu się Amary Astor, wnuczki jego szefa, sprawy nieco się komplikują.

Czy Noah będzie potrafił oddzielić pracę, od tego co poczuł?

Noah i Amara to postacie, które z łatwością zyskują sympatię czytelnika. Są zdeterminowani i gotowi do poświęceń, co jest są godne podziwu. Amara, jako silna i niezależna kobieta, która może stanowić inspirację dla innych kobiet pokazując, że warto dążyć do realizacji własnych marzeń. Niestety ich relacja rozwija się w ekspresowym tempie, co może dla niektórych stanowić duże zaskoczenie. Mimo, że ich znajomość jest pełna namiętności, brakuje tu głębszego połączenia emocjonalnego, co może być pewnym minusem dla osób szukających bardziej rozbudowanej relacji między bohaterami.

Autorka pisze w sposób, który pozwala szybko i płynnie przebrnąć przez stronice książki. Jej styl jest lekki i przystępny, co sprawia, że "Doktor Grant" jest idealną lekturą na relaksujący wieczór.

„Doktor Grant” to przyjemna, choć nieco przewidywalna historia, która zadowoli czytelników poszukujących lekkiej i trochę pikantnej rozrywki. To lektura, która idealnie nadaje się na momenty, gdy potrzebujemy oderwać się od codzienności i zanurzyć w świecie zakazanej miłości. Dla fanów serii "Off-Limits" będzie ciekawym rozwinięciem wątku Noah, którego poznaliśmy w poprzedniej cześci nieco pobieżnie. Osobiście bawiłam się przy niej dobrze, choć poprzednia część podobała mi się zdecydowanie bardziej.

❗Ta część serii zawiera niewielkie spoilery dotyczące głównego wątku z poprzedniej części. Dlatego jeśli macie w planie lekturę, proponuje zacznijcie od „Until You”.

Kategoria (wg @wydawnictwopapieroweserca): ❤ spicy
Rekomendowany wiek: 18+

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwopapieroweserca (współpraca reklamowa) 🩷

Noah Grant po tragedii jaka spotkała jego rodzinę nigdy się nie poddał. W tragicznych okolicznościach stracił rodziców i przejął opiekę nad młodszą siostrą. Nie było im łatwo, jednak zarówno on jak i jego siostra zdobyli wykształcenie i osiągnęli sukces. Teraz doktor Grant traci pracę. To dla niego prawdziwy cios. Szybko otrzymuje propozycję przyjęcia posady w przychodni uniwersyteckiej. Co więcej, sam Harold Astor - bardzo wpływowy człowiek - bierze go pod swoje skrzydła i zostaje jego mentorem. Szczęście mu dopisuje. Co może więc pójść nie tak?

Amara Astor kończy studia doktoranckie. Ta piękna pani inżynier chce stworzyć własną firmę. Tworzy gadżety erotyczne, a ich prototypy testuje na sobie. Nieoczekiwanie pojawia się problem. Jeden z takich nieukończonych projektów utknął w niej i nie ma kogo prosić o pomoc. Zostaje jej tylko udać się do przychodni. I tak właśnie zaczyna się jej znajomość z doktorem Grantem. Oboje są sobą zauroczeni jednak wiedzą, że nie mogą się ze sobą związać. Jednak to co zakazane smakuje najlepiej, prawda?

"Doktor Grant" to bardzo przyjemna, a momentami i zaskakująca historia. Całość bardzo mi się spodobała. Amara to kobieta piękna nie tylko na zewnątrz, ale też i w środku. Przy tym niezwykle mądra i niezależna. Sama projektuje i tworzy te wszystkie gadżety. Nie chcę pójść na łatwiznę i wejść do rodzinnej firmy, która zapewni jej taki poziom życia, o jakim można tylko pomarzyć. Ona woli stworzyć własną firmę i podążać za marzeniami. Nie miała w życiu łatwo, a jednak wyszła z tego obronną ręką. Podobnie Noah. Ciężko pracował by zapewnić dobry byt sobie, a przede wszystkim swojej siostrze. Nie może pogodzić się ze stratą rodziców, ale życie płynie dalej. Między tą dwójką chemia wyczuwalna była już od pierwszego spotkania. I ogromne pożądanie - momentami było bardzo gorąco! Zapierali się rękami i nogami przed uczuciem, które się między nimi rodziło. Czy im się to udało? W książce nie zabrakło wielu pikantnych scen. Jednak nie są to wulgarne opisy, o to możecie być spokojni. Daje tylko mały minus za liczne literówki i błędy, które bardzo irytowały mnie podczas czytania. Niemniej jednak zachęcam was do spotkania z "Doktorem Grantem".

Profesor Astor. Off-Limits. Tom 3
Catharina Maura0
Okładka ksiązki - Profesor Astor. Off-Limits. Tom 3

Bez względu na to, jak bardzo próbują się opierać losowi, życie wciąż popycha ich ku sobie. To była niesamowita noc. Jedna z tych, o których nie można...

Forever after all. Na zawsze mimo wszystko
Catharina Maura0
Okładka ksiązki - Forever after all. Na zawsze mimo wszystko

On jest wpływowym milionerem. Ona - dziewczyną, którą doświadczył los. Pewnego dnia zdesperowana i pozbawiona innych możliwości Elena Rousseau wchodzi...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska