Ogród numer czterdzieści

Tom 3 cyklu ROD Morele

W ROD ?Morele? budzi się wiosna. Wraz z kolejnym sezonem w ogrodzie pojawiają się nowe wyzwania i nowi ludzie.

Janina Skórka, prezeska zarządu ROD, nadal onieśmiela otoczenie nie tylko różową fryzurą, ale też czarnym charakterem. Jest osobą zasadniczą, surową, trudną w obyciu, dlatego na jej widok działkowcy na wszelki wypadek kryją się za altankami.

Klaudiusz Janowski, prywatny przedsiębiorca, chodzący konkret i człowiek czynu, ulega modzie na ogrodnictwo działkowe. Sam tym zdziwiony kupuje działkę w ?Morelach?.

Co oprócz niełatwego usposobienia połączy tych dwoje ludzi? Jaką rolę odegra w ich historii pewna roztargniona projektantka ogrodów, a jaką gminny program sterylizacji bezdomnych zwierząt?

Kolejny tom serii o ROD ?Morele? to opowieść o różnych rodzajach miłości. O miłości, która daje spełnienie, i o takiej, która spełnić się nie może. A także o tym, że życie bez kotów jest bez sensu.

Informacje dodatkowe o Ogród numer czterdzieści:

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2023-06-23

Kup książkę Ogród numer czterdzieści

Ogród numer czterdzieści - opinie o książce

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2023-08-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 2023,
Tam, gdzie kwitnie miłość
Katarzyna Kostałowska0
Okładka ksiązki - Tam, gdzie kwitnie miłość

Miłość? Może uskrzydlać, może też przynosić ból. Czasem za nią tęsknisz, czasem nie dostrzegasz, że masz ją na wyciągnięcie ręki. Bez niej jesteś jak roślina...

Księga urodzaju
Katarzyna Kostałowska0
Okładka ksiązki - Księga urodzaju

Uwikłana w wielkomiejskie życie Luiza kupuje działkę, żeby schować się na niej przed całym światem. Chce uciec od wszystkiego,co przypomina jej o osobistej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;