Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko

Odkryj na nowo codzienny pacierz

Wydaje się, że dla chrześcijanina nie ma nic bardziej znajomego niż słowa Modlitwy Pańskiej. A jednak każde z jej zdań jest bogate i inspirujące do refleksji. Skąd mamy wiedzieć, co jest wolą Bożą, a co nią nie jest? Czy Boga naprawdę obchodzi to, że możemy nie mieć na chleb? Dlaczego modlimy się do Boga, aby nie wodził nas na pokuszenie? Zastanawiasz się, jak znaleźć odpowiedzi na te pytania? Chciałbyś głębiej zanurzyć się w modlitwie i zrozumieć sens wypowiadanych codziennie słów Modlitwy Pańskiej? Zajrzyj do tej prostej, mądrej i pełnej humoru rozmowy-przewodnika po modlitwie Ojcze nasz!

Książka Ojcze nasz przypomina, że każdy z nas ma Boże DNA, a Bóg nigdy się nami nie zniechęca! Tylko dzięki Niemu rozwiniemy potencjał i odkryjemy sens życia. Ksiądz Marek to przewodnik pełen nadziei; nie teoretyzuje, a daje konkretne przykłady.

Ewa Pietrzak, dziennikarka radiowa i telewizyjna

Ksiądz dr Marek Dziewiecki dokonuje w tej rozmowie rzeczy kluczowej dla duchowości współczesnego człowieka - odkłamuje fałszywy obraz Boga i pokazuje ten prawdziwy, opierający się nie na ludzkich wyobrażeniach, ale na Bożym objawieniu.

Mikołaj Kapusta, vloger (DobraNowina.net)

Informacje dodatkowe o Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-02-28
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko

Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko - opinie o książce

Katarzyna Szkarpetowska0
Okładka ksiązki - Chłopak z Pragi. Autobiografia. Ks. Bogusław Kowalski w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską

Czym podbił serca wiernych? Jak to się stało, że podobno miał zamieszkać w ... Zurychu, a jego pierwszym zadaniem miało być godzenie kibiców Realu Madryt...

Jego portret. Opowieść o ks. Janie Kaczkowskim
Katarzyna Szkarpetowska0
Okładka ksiązki - Jego portret. Opowieść o ks. Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski we wspomnieniach znajomych i przyjaciół Bezkompromisowy, ale czuły. Zakochany w kapłaństwie. Prowadził hospicjum, jednocześnie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;