Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 2

100 nowych opowieści na dobranoc, inspirowanych życiem i przygodami niezwykłych kobiet, od Nefretete do Beyonce. Po bestsellerowej części pierwszej, sprzedanej w ponad milionie egzemplarzy, Elena Favilli i Francesca Cavallo stworzyły nowy zbiór historii niezwykłych kobiet, w całości oparty na sugestiach czytelników ze wszystkich stron świata. Wyjątkowy sposób narracji przemienia każdą spisaną tu biografię w bajkę i pobudza ciekawość czytelników tak, by chcieli dowiedzieć się więcej o każdej z bohaterek.

Opowieściom towarzyszą portrety, nad którymi pracowało 70 artystek z całego świata.

Dodatkowo, książka zawiera ilustrowany glosariusz, dzięki któremu dzieci mogą rozszerzać swoje słownictwo, poznając historie bohaterek.

Informacje dodatkowe o Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 2:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2018-10-03
Tytuł oryginału: Good night stories for rebel girls 2

Kup książkę Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 2

Dodaj cytat

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 2 - opinie o książce

Ja, młoda buntowniczka. Czas na moją opowieść
Elena Favilli0
Okładka ksiązki - Ja, młoda buntowniczka. Czas na moją opowieść

Narysuj siebie wspinającą się na szczyt, napisz liścik miłosny do ulubionych części swojego ciała, zaplanuj własną rewolucję - czas na Twoją opowieść...

Elena Favilli0
Okładka ksiązki - Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat. 3

Najnowsza część bestsellerowej serii Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - 100 opowieści o imigrantkach, które zmieniły i nadal zmieniają...

Paderborn
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona