Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-240-5238-7

Psy ratują świat i zmieniają bieg historii!

Poznaj historie prawdziwych psich bohaterów, którzy przyłożyli łapę do tego, by świat był lepszy. Jak tego dokonali?

Antis, psi lotnik, towarzyszył żołnierzom na pokładzie samolotów w trakcie drugiej wojny światowej. Suczka Oddball opiekowała się pingwinami w Australii. Trakr, niezłomny owczarek niemiecki, ratował ocalałych pod gruzami World Trade Center. A urocza i harda Fortune tak bardzo podpadła samemu Napoleonowi, że aż chciał się jej pozbyć.

Przygotuj się na moc faktów i bohaterskich wyczynów, od których aż sierść się jeży!

Tagi: dla dzieci psy

Kup książkę Opowieści o psach, które ratowały świat. 31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii

Opinie o książce - Opowieści o psach, które ratowały świat. 31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii

Opowieści o psach, które ratowały świat.
31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii.
Kimberlie Hamilton @kimberlie.hamilton

Wydawnictwo Znak Emotikon @znakemotikon

Psy ratują świat i zmieniają bieg historii! Jest to oczywiste.

W książce poznajemy 31 historii o prawdziwych psich bohaterach, którzy przyłożyli łapę do tego, by świat był lepszy. Jak tego dokonali?

Czytając, należy przygotować się na moc faktów i bohaterskich wyczynów.

Kudłata i rozszczekana lektura dla wszystkich, którzy mają bzika na punkcie psów. Przepiękne ilustracje. Bardzo ładne wydanie.
Ja kocham psy i ta książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jestem zachwycona.

Wiem, że jest też o kotach "Opowieści o psach (kotach), które ratowały świat" - chętnie też ją poznam :)

Kimberlie Hamilton 0
Okładka ksiązki - Opowieści o kotach, które rządziły światem. 30 kocich bohaterów, którzy dokonali niezwykłych rzeczy

Koty rządzą światem i są na to dowody! Poznaj historie prawdziwych kocich bohaterów, którzy owinęli sobie świat wokół ogona. Jak...

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler