Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-240-5238-7
Dodał/a opinię: Beata Sypień

Opowieści o psach, które ratowały świat.
31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii.
Kimberlie Hamilton @kimberlie.hamilton

Wydawnictwo Znak Emotikon @znakemotikon

Psy ratują świat i zmieniają bieg historii! Jest to oczywiste.

W książce poznajemy 31 historii o prawdziwych psich bohaterach, którzy przyłożyli łapę do tego, by świat był lepszy. Jak tego dokonali?

Czytając, należy przygotować się na moc faktów i bohaterskich wyczynów.
Antis, psi lotnik, towarzyszył żołnierzom na pokładzie samolotów w trakcie drugiej wojny światowej. Suczka Oddball opiekowała się pingwinami w Australii. Trakr, niezłomny owczarek niemiecki, ratował ocalałych pod gruzami World Trade Center. A urocza i harda Fortune tak bardzo podpadła samemu Napoleonowi, że aż chciał się jej pozbyć.

Kudłata i rozszczekana lektura dla wszystkich, którzy mają bzika na punkcie psów. Przepiękne ilustracje. Bardzo ładne wydanie.
Ja kocham psy i ta książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jestem zachwycona.

Wiem, że jest też o kotach "Opowieści o psach (kotach), które ratowały świat" - chętnie też ją poznam :)

Tagi: dla dzieci psy

Zobacz opinie o książce Opowieści o psach, które ratowały świat. 31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii

Kup książkę Opowieści o psach, które ratowały świat. 31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii

Kimberlie Hamilton 0
Okładka ksiązki - Opowieści o kotach, które rządziły światem. 30 kocich bohaterów, którzy dokonali niezwykłych rzeczy

Koty rządzą światem i są na to dowody! Poznaj historie prawdziwych kocich bohaterów, którzy owinęli sobie świat wokół ogona. Jak...

Kimberlie Hamilton 0
Okładka ksiązki - Opowieści o dzikich zwierzętach, które mogą wyginąć. 60 poruszających historii o najbardziej zagrożonych gatunkach zwierząt na świecie

Na ratunek dzikim zwierzętom, które być może już nigdy nie zaznają wolności. Poznaj przedstawicieli najbardziej zagrożonych gatunków, bez których nasz...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło