Opowieści z piasku i morza

Tom 0 cyklu Buntowniczka z pustyni

Pustynia skrywa jeszcze więcej magicznych tajemnic, czy chcesz poznać je wszystkie? Bestsellerowa autorka nagrodzona Goodreads Choice Awards sięga po krótką formę! Przed Wami ekskluzywna kolekcja opowiadań ze świata Buntowniczki z pustyni. Doskonałe uzupełnienie dla fanów serii lub wprowadzenie dla tych, którzy chcą zacząć pustynną przygodę z Niebieskooką Bandytką. Pod pięknie uszlachetnioną okładką skrywa się zbiór historii opatrzonych ilustracjami genialnej Dixie Leoty.

Informacje dodatkowe o Opowieści z piasku i morza:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2018-11-14
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Tales from Sand and Sea
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Agnieszka Kalus

Kup książkę Opowieści z piasku i morza

Jeżeli mierzysz wysoko, to może ci się nie udać, ale kto wie - może jednak wszystko pójdzie po twojej myśli. A jeśli mierzysz nisko, to nie dajesz sobie nawet szansy na to, żeby cokolwiek w życiu osiągnąć.

Opowieści z piasku i morza - opinie o książce

Avatar użytkownika - kochajksiazki
kochajksiazki
Przeczytane:2020-04-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2020,

Opowieści z Piasku i Morza to zbiór kilku opowiadań.
Opowiadania są czarujące, zdolność Alwyn do tworzenia wspaniałych bajek, takich jak historie, jest czymś, co naprawdę podziwiam. Co więcej, cudownie było uzyskać trochę więcej wglądu w niektóre legendy, a życie zarówno Jina, jak i matki Amani. Krótkie, aczkolwiek przyjemne. Świetne uzupełnienie serii.

Avatar użytkownika - klaud
klaud
Przeczytane:2019-03-29, Przeczytałem, 82 książek 2019,

Ot, kilka opowieści o tym, co zdarzyło się przed wydarzeniami opisanymi w trylogii i o tym co robili niektórzy bohaterowie wcześniej. Momentami podobały mi się nawet bardziej niż oryginalna historia. Miały jakiś taki... klimat. Jednak zdecydowanie nie polecam czytać jako wstępu do całej serii, tylko jako jej uzupełnienie/zakończenie.

Zbiór kilku opowieści, które można przeczytać, ale też nic się nie stanie, jeśli ktoś po nie, nie sięgnie.

Avatar użytkownika - aska207
aska207
Przeczytane:2020-07-09, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Buntowniczka z pustyni
Alwyn Hamilton0
Okładka ksiązki - Buntowniczka z pustyni

Bardziej wybuchowa niż proch strzelniczy! Bezkresne piaski pustyni przemierzają tajemnicze bestie, w których żyłach płynie czysty ogień. Krążą...

Duchy rebelii
Alwyn Hamilton0
Okładka ksiązki - Duchy rebelii

Piasek pustyni wypełnia jej duszę! Trzecia część bestsellerowej serii pozbawi cię tchu i będzie trzymać w napięciu, dopóki nie opadnie kurz po...