Książka Roberta Śmigielskiego nie ma odpowiednika w polskiej literaturze historycznej, również opracowania rosyjskie poświęcone temu zagadnieniu mają jedynie charakter opracowań cząstkowych. Tak więc publikacja tego dogłębnego studium, napisana ze znawstwem i kompetentnie, powinna wzbudzić zrozumiałe zqinteresowanie nie tylko historyków, ale też wszystkich osób pasjonujących się historią. Do atutów tej pracy należy zaliczyć przede wszystkim zdyscyplinowaną narrację i przejrzysty układ, dodatkowo na podkreślenie zasługuje, iż w książce można znaleźć ogromną ilość ciekawych informacji, niespotykaną zazwyczaj w tego rodzaju opracowaniach. Widać, że autor nie tylko doskonale zna przedmiot swoich badań, ale również wojskowość rosyjska jest jego pasją. (prof. dr hab. Krzysztof Pietkiewicz)

Informacje dodatkowe o Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej w latach 1992-2004:

Wydawnictwo: Trio
Data wydania: b.d
Kategoria: Historyczne
ISBN: 83-7436-069-0

Kup książkę Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej w latach 1992-2004

Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej w latach 1992-2004 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Vanillivi
Vanillivi