Ośmiornica II

Tom 2 cyklu Ośmiornica

przygotowują się na Jego ostateczne nadejście. Zdają sobie jednak sprawę, że nikt nie
będzie odporny na wynikające z tego czynu szaleństwo, ale w przeciwieństwie do reszty
świata, są gotowi do ostatecznego poświęcenia się dla Niego, aby powstał na nowo
i zajął należyte mu miejsce.

Informacje dodatkowe o Ośmiornica II:

Wydawnictwo: Phantom Books
Data wydania: 2022-06-15
Kategoria: Horror
Tytuł oryginału: Octopus 2
Tłumaczenie: Michał Talaśka

Kup książkę Ośmiornica II

Ośmiornica II - opinie o książce

Wow! Nareszcie mamy to! Przed Wami drugą część mocno przeze mnie oczekiwanej Ośmiornicy, prosto od Phantom Books. Lepiej zapnijcie pasy, bo to ostra jazda bez trzymanki.

Jedynka była jedynie lekkim wprowadzeniem przed hardkorem, który się tu wyprawia. To, co opisuje Matt w głowie się nie mieści a niektóre opisy sprawiają, że co wrażliwsi czytelnicy rzucą książkę już na początku powieści.

W poniższej części akcja rozgrywa się osiem miesięcy po wydarzeniach jakie poznaliśmy w pierwszej części. Jak wiemy pewien bluźnierczy rytuał przebudzenia udał się, a Max i Helena oczekują narodzin Jego Obślizgłości.

Niestety ciąża nie przebiega zwyczajnie. Ten, który nadchodzi ma niezwykłą moc oddziaływania na otoczenie. Helena musi przebywać zamknięta w pomieszczeniu z ołowianymi ścianami... Ile człowiek jest w stanie poświęcić dla realizacji marzenia? Co jeśli spełnione marzenie rozmija się z wyobrażeniami?

Tym, co tę książkę wyróżnia jest tempo akcji, które pędzi wprost błyskawicznie. Dziwne, chore relacje między małżonkami i rodzące się wokół szaleństwo sprawią, że będziecie mieli wrażenie, jakby Matt wyjął Wam mózgi i grzebał przy nich śrubokrętem.

Ośmiornica nie jest objętościowo długą książką, ale za to wypełnioną po brzegi emocjami. Historia nie dla każdego, ale myślę, że warto zainteresować się tym tematem i poczuć się jak na karuzeli bez zapiętych pasów.
Książka objęta patronatem Katoooli :)

Ośmiornica III
Matt Shaw0
Okładka ksiązki - Ośmiornica III

Minęło 8 miesięcy od rytuału przebudzenia Wielkiego Przedwiecznego, a Max i Helena przygotowują się na Jego ostateczne nadejście. Zdają sobie jednak sprawę...

Ośmiornica 1
Matt Shaw0
Okładka ksiązki - Ośmiornica 1

HORROR EROTYCZNY POŁĄCZONY Z MITOLOGIĄ CTHULHU. PO RAZ PIERWSZY W POLSCE! / BRUTLANE TREŚCI, TYLKO DLA DOROSŁYCH CZYTELNIKÓW /   Praca modelki nie...