Ośmiornica III

Tom 3 cyklu Ośmiornica

Minęło 8 miesięcy od rytuału przebudzenia Wielkiego Przedwiecznego, a Max i Helena

przygotowują się na Jego ostateczne nadejście. Zdają sobie jednak sprawę, że nikt nie

będzie odporny na wynikające z tego czynu szaleństwo, ale w przeciwieństwie do reszty

świata, są gotowi do ostatecznego poświęcenia się dla Niego, aby powstał na nowo

i zajął należyte mu miejsce.

Informacje dodatkowe o Ośmiornica III:

Wydawnictwo: Phantom Books
Data wydania: 2022-06-15
Kategoria: Horror
Tytuł oryginału: Octopus 3
Tłumaczenie: Michał Talaśka

Kup książkę Ośmiornica III

Ośmiornica III - opinie o książce

Aaaach! Jak się moje czarne serducho stęskniło za takim horrorem ekstremalnym. Jak bardzo tęskniłam za takimi pokręconymi, chorymi rzeczami! Zanim jednak przejdę dalej, ostrzegam, to nie jest rzecz dla osób wrażliwych! Nieprzygotowany czytelnik naprawdę może się sparzyć.

"Jedną ręką ścisnęła główkę, drugą drobne ramiona, po czym rozerwała niemowlę na dwie części zupełnie jakby było złożone z klocków..."

Po przeczytaniu drugiej części byłam bardzo ciekawa, jak się sytuacja rozwinie? Więc długo nie czekałam, tylko zabrałam się za trzecią część. I ta, choć krótka - naprawdę odmóżdża! Matt pokazał, że potrafi krótko, dosadnie, ale za to jak intensywnie poprowadzić fabułę, tak że czacha dymi.

Tutaj fabuła idzie w stronę animal horroru, nie tylko Max i Helena będą mieli "słodkie" dzieciątko, ale rozgrywa się to na skalę globu. Cały świat dopadnie szaleństwo i totalny chaos. Ludzie tracą resztki moralności, budzą się w nich mordercze instynkty i dziwne pożądanie. Poczujecie się niczym zamknięci w metalowej klatce bez możliwości ucieczki.

Jest brutalnie, krwawo, ohydnie i obrzydliwie lepko. Nie brakuje tu surowych opisów seksu czy autokanibalizmu. To niesamowita wizja tego, do czego może doprowadzić blasfemiczny rytuał z wykorzystaniem Mitów Cthulhu.

Wyśmienicie się przy tym bawiłam! Zapewniła mi rozrywkę jakiej oczekiwałam. Dla fanów horroru ekstremalnego rzecz idealna.
Książka objęta patronatem Katoooli :)

Ośmiornica 1
Matt Shaw0
Okładka ksiązki - Ośmiornica 1

HORROR EROTYCZNY POŁĄCZONY Z MITOLOGIĄ CTHULHU. PO RAZ PIERWSZY W POLSCE! / BRUTLANE TREŚCI, TYLKO DLA DOROSŁYCH CZYTELNIKÓW /   Praca modelki nie...