Ostatni skok

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2020-05-20
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-6619-576-9
Liczba stron: 336
Język oryginału: polski

Ocena: 4.5 (6 głosów)

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości.?
Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią. Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka, która rzuca się w pogoń za sprawcą, ale gubi jego ślad.
Podczas pokazu akrobatycznego w cyrku, w którym pracuje Bielewicz, dochodzi do wypadku. Poszkodowana zostaje Nadia – partnerka Bielewicza. Gdy gasną cyrkowe światła, rozpoczyna się prawdziwe życie.
Dwa lata później drogi bohaterów znów się krzyżują. Kto stoi za brutalną napaścią na właścicielkę znanej firmy jubilerskiej? Czy wydarzenia mają związek z tymi sprzed dwóch lat? Jak potoczyły się losy bohaterów po feralnym wieczorze?
Rasowy kryminał, w którym podobnie jak w cyrku, nic nie jest do końca oczywiste…

Tagi:

Kup książkę Ostatni skok

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Ostatni skok

Nadia jest akrobatką cyrkową, występuje na trapezie. Podczas koncertu spada. Nikt nie wie, czy odzyska sprawność. Po dwóch latach, w Warszawie, dochodzi do spektakularnej kradzieży niezwykle rzadkich diamentów. Nadia była na miejscu zdarzenia. Policjantki, Zofia Maciejka i Michalina Czapla, szukają winnych.

Bardzo dobra. Polecam.

Link do opinii

To kolejna lektura, przy której nie sposób się nudzić. Pokazy cyrkowe, wypadek, kradzież diamentów. Ciekawie wykreowane postaci.Intryga zachęcająca do myślenia, bez konieczności pomijania zbyt krwawych czy zbyt wulgarnych fragmentów. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - jesienna-to-ja
jesienna-to-ja
Przeczytane:2020-08-29, Przeczytałam,
Inne książki autora
Ważka
Małgorzata Rogala0
Okładka ksiązki - Ważka

Agata Górska rozpoczyna prywatne śledztwo w tajemnicy przed przełożonymi, gdy okazuje się, że śmierć jej koleżanki, Leny, nie była przypadkowa. Jedynym...

Dobra matka
Małgorzata Rogala0
Okładka ksiązki - Dobra matka

Czy wiesz, co może się stać, gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki...

Zobacz wszystkie książki tego autora